Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KafePi quiz night'ımızı çalmış

Fistan

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

gecko said:

görseller dahi birebir çalınmış yazmış fistan
birileri ise siz ne boksunuz ki çalındığını iddaa edebiliyorsunuz diye imada bulunmuş

siz kimsiniz peki?

sen kim boksun ?

senden böyle bi cevap hiç beklemezdim
sağlık olsun
nası bi bok olarak görmek istiyosan öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır yancılık yapacaksanızda adam gibi yancılık yapın
varunaya gittinmi ? sanmıyorum
piye gittinmi gitmişsindir.
adamın dediği şeyi anlayabildinmi ? hayır anlayamamışsınki böyle bişi yazıyosun.
adam biz ilkiz dememiş siz atlamışsınız çoğunluk olarak.
yüzyıllardan beridir bu quiz olayı var demişsinizde fistan kendi tarzını yaratmış ve bu tarzı bizden özenip yaptılar demiş ve şu konuyu açarkende insan vücudunda 100 gram ciddiyet varsa 5 gramını falan kullanmıştır.
ayrıca şöyle söyleyim
aynı şehirde olsalar varuna cafe ve kafepi, galiba varuna ezerdi üzülerek söylüyorum.
gereksizliğin lüzumu olmadığı gibi hayatınızda adam akıllı takıldığınız tek mekan kafepi ise bence boş konuşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

hayır yancılık yapacaksanızda adam gibi yancılık yapın
varunaya gittinmi ? sanmıyorum
piye gittinmi gitmişsindir.
adamın dediği şeyi anlayabildinmi ? hayır anlayamamışsınki böyle bişi yazıyosun.
adam biz ilkiz dememiş siz atlamışsınız çoğunluk olarak.
yüzyıllardan beridir bu quiz olayı var demişsinizde fistan kendi tarzını yaratmış ve bu tarzı bizden özenip yaptılar demiş ve şu konuyu açarkende insan vücudunda 100 gram ciddiyet varsa 5 gramını falan kullanmıştır.
ayrıca şöyle söyleyim
aynı şehirde olsalar varuna cafe ve kafepi, galiba varuna ezerdi üzülerek söylüyorum.
gereksizliğin lüzumu olmadığı gibi hayatınızda adam akıllı takıldığınız tek mekan kafepi ise bence boş konuşmayın.

ben başından beridir fistanı savunuyorum bi kere
kafe pi nin yada varuna nın yada her ne boksa hangi kafenin daha iyi olduğu umrumda değil
başlıkta yazıyor daha topiği okumanıza gerek yok, ÇALMIŞ yazıyor.

kafe pi istediği kadar iyi olmuş olsun, varuna da isterse rezalet bir yer olsun, kalkıp ekranda gösterilen sunumlara kadar birebir aynı oluyorsa, bu adil bir olay değildir. kafe pi istediğ ikadar iyi olsun demin de dediğim gibi olay bu kadar ciddiyse eğer ve kafe pi de bu kadar insanın iyi diye bahsettiği kadar iyiyse neden hırsızlık yapıyor?

ha yok biz hatalıyız, konuda 5 gram bile ciddiyet yoksa çalmışlar diye ağır bir itam da da bulunmasın o zaman kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

Fikrin orijinal olmadığı çalmadıkları anlamına gelmiyor gençler.
Kimse gidip SİBEMOLMAJÖRÜ bizden çaldınız demiyor ama aynı riffi alır çalarsan dalga geçerler adamla.
Ki fistan ın sıkıntısı görsellerine kadar çalmış olmaları ama işte köylü kısmı hasbelkader ortasınıf bir mekana girince böyle yancı oluyor demek ki sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...