Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

prezervatif topiği

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

eğer oralarda prezervatif kullanan varsa, eğer onu ince kullanan varsa onun bibisinin ucuna kurdele takarım taaammı you motherfucker you cant talk to me like to twatface and if you do again i would bang you up twatface i am livin in england cmon let talk to me again you basterds ima little gang sters u know you fucking twatfaces

Bu ne be asdfsegrasdgf
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

yarım saat önce yaşadığım diyalog hala şoktayım

tüketici – merhabalaaar
eczacı kız - merhaba. buyrun ne istemiştiniz ?
tüketici – prezervatif alıcaktım ben.
eczacı kızın babası – bırak kızım ben hallederim. ( hızlı hareketlerle kötü marka bir prezervatif kutusunu paket yapmaya girişir. kulaklar pembeleşir amcanın .)
tüketici – amca ne yapıyosun ? naylon torba istemedim ben hahhahaha başka prezervatif yok mu ? durex felan ? çevreciyim ben. naylona karşıyım hahhaha
eczacı kız – kikir kikir
eczacı kızın babası – hıı? bana mı dedin çocuum ?
tüketici- evet amca . durex felan yok mu ?
eczacı kızın babası – var...( sinirli bir tonda söyler. ve hemen kaptığı gibi bir durex kutusunu paket yapmaya başlar.)
tüketici – dur amca dur yaa... ver bakiim o hangisiymiş? geçende geciktiricili olanından almıştım, iflahım kesilmişti valla 3 saat. ver sen onu bakiim bana.
eczacı kız – kikir kikir
eczacı kızın babası – geciktiricili mi?
tüketici – amca bunların tırtırlısı vardı yok mu sizde ondan?
eczacı kızın babası – tırtıllı ? ( suratı kıpkırmızı olmuştur artık. sinirden eli ayağına dolaşmakta fakat birşey de diyememektedir. hızla durex kutularının üstünü okumaya, elinden düşürmeye falan başlar. )
tüketici – amca ver sen kutuları bana. ben bakarım.
eczacı kızın babası – yok tırtıllı...
tüketici – hahha yahu amca tırtıllı değil yahu tırtırlı. var bende tırtıl zaten hahahhaha
eczacı kız- kikir kikir
eczacı kızın babası – eeeeeeeeeeeeh !!! gülme kız sen de ! kıracam şimdi kemiklerini ! sen de git burdan . kapatıyoruz dükkanı. ben cumaya gidecem. git başka yerden al ne istiyorsan.
tüketici – ahhaha ya amca dur sinirlenme ya. tamam bu işte bunu alıyorum. ne kadar ?
eczacı kızın babası – hangisiydi o ?
tüketici – tırtıllı puhahhaa
eczacı kız – kikir kikir
eczacı kızın babası – siktir git lan burdan pezevenk seni ! çat küt ( eline geçirdiği tüm ilaç kutularını fırlatmaya başlar amca ) gülme kız sen de elin herifine !!!
eczacı kız – kik.....
tüketici – hahhaha ahğğğ tamam be gidiyorum. hay allah ya ... tırtıllı dedi yaa hahahahhaa

bugun gercekcisini yaptılar al
http://www.youtube.com/watch?v=Nq3z_lfoJnA
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
burda iki kiz bir erkek var sen kizin babasisi misin

forgiver said:

yarım saat önce yaşadığım diyalog hala şoktayım

tüketici – merhabalaaar
eczacı kız - merhaba. buyrun ne istemiştiniz ?
tüketici – prezervatif alıcaktım ben.
eczacı kızın babası – bırak kızım ben hallederim. ( hızlı hareketlerle kötü marka bir prezervatif kutusunu paket yapmaya girişir. kulaklar pembeleşir amcanın .)
tüketici – amca ne yapıyosun ? naylon torba istemedim ben hahhahaha başka prezervatif yok mu ? durex felan ? çevreciyim ben. naylona karşıyım hahhaha
eczacı kız – kikir kikir
eczacı kızın babası – hıı? bana mı dedin çocuum ?
tüketici- evet amca . durex felan yok mu ?
eczacı kızın babası – var...( sinirli bir tonda söyler. ve hemen kaptığı gibi bir durex kutusunu paket yapmaya başlar.)
tüketici – dur amca dur yaa... ver bakiim o hangisiymiş? geçende geciktiricili olanından almıştım, iflahım kesilmişti valla 3 saat. ver sen onu bakiim bana.
eczacı kız – kikir kikir
eczacı kızın babası – geciktiricili mi?
tüketici – amca bunların tırtırlısı vardı yok mu sizde ondan?
eczacı kızın babası – tırtıllı ? ( suratı kıpkırmızı olmuştur artık. sinirden eli ayağına dolaşmakta fakat birşey de diyememektedir. hızla durex kutularının üstünü okumaya, elinden düşürmeye falan başlar. )
tüketici – amca ver sen kutuları bana. ben bakarım.
eczacı kızın babası – yok tırtıllı...
tüketici – hahha yahu amca tırtıllı değil yahu tırtırlı. var bende tırtıl zaten hahahhaha
eczacı kız- kikir kikir
eczacı kızın babası – eeeeeeeeeeeeh !!! gülme kız sen de ! kıracam şimdi kemiklerini ! sen de git burdan . kapatıyoruz dükkanı. ben cumaya gidecem. git başka yerden al ne istiyorsan.
tüketici – ahhaha ya amca dur sinirlenme ya. tamam bu işte bunu alıyorum. ne kadar ?
eczacı kızın babası – hangisiydi o ?
tüketici – tırtıllı puhahhaa
eczacı kız – kikir kikir
eczacı kızın babası – siktir git lan burdan pezevenk seni ! çat küt ( eline geçirdiği tüm ilaç kutularını fırlatmaya başlar amca ) gülme kız sen de elin herifine !!!
eczacı kız – kik.....
tüketici – hahhaha ahğğğ tamam be gidiyorum. hay allah ya ... tırtıllı dedi yaa hahahahhaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...