Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

askerlik - mastır - iş (bermuda şeytan üçgeni)

logtrig

Öne çıkan mesajlar

senko said:

olm siz liseden fln muaf mi tutuldunuz?
adam 19umda bitircektim diyor ya

lisenin 3 sene oldugunu ve hazırlık okumadiginizi dusunelim 7-15 ilkogretim 15-18 lise uni de ortalama yapıp kredi sınırlamasi olmadan ders aldiginizi ve yazokulunda da ustten dersler aldiginizi kabul edelim minimum 3 sene de ordan NE CIKTI 40 saka lan 21 cikti iste yani mumkun teoride ama kimse lisansı 3 senede bitirmeyi dusunmez bizim bolumde bi ark vardi 3,5 senede bitirdi insan degildi ama o
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

abi kesinlikle direk git.

yoksa doktora-master kovalarken kesinlikle iş bulamıyosun part time neyim. ben öyle yapım pişmanım baya.

bittikten sonra iyi ki aradan çıkarmışım diyeceksin. yoksa yapışıkça yapışıyor.

koınu şurada bitmiş .. bende de aynı durum var hani bir yandan da başka etmenler de var

2016 ya kadar tecilliyim diyorum iş byulamıyorum lan
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle birşey de yapabilirsin: Girersin Bankaların açtığı sınavlardan birine,uzman yardımcısı,müfettiş olursun. Otur ders çalış kas..
Baktın 2-3 kurumdan red aldın,mülakatta falan elendin o zaman gidersin askere. Eğer olaylar olumlu geliştiyse,çalışırsın 2 sene nasıl olsa hakkın var sonra istersen biraz ales kasıp,yoklama olmayan bir üniversitede yüksek lisans yaparsın, istersen doktora da kasarsın... Yada askere gidersin,istafanı basar alırsın tazminatı gelince tekrar devam gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...