Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayat Felsefeniz?

XaeroFarbright

Öne çıkan mesajlar

Sonsuzluğun da ötesine erişmek.Dünyaya neden geldiğimi hatırlamak..''Ben kimim?'' sorusuna bir gün cevap bulabilmek.Hayattaki bütün duyguları deneyimlemek..Ruhumu ulaşabileceği en yüksek boyutuna eriştirmek..İçimde Tanrı'dan bi parça bulmak..Kendi seçimlerim doğrultusunda yaşamak ve başkalarının seçimlerini yargılamamak..Bugün,özellikle bugün endişelenmemek!
Zihin-beden-ruh ilişkisini kavrayabilmek..Zaman kavramını yakalayabilmek..Dünün ve yarının olmadığını,bütün zamanların ŞU AN olduğunu kavrayabilmek..
Hayatta gerisi boş...
Daha sayacam da ellerim yoruldu:)[signature][hline]Ben kadir...Hangi Kadir?....DELİ GADİR ÜLEAAYYYNNNN!!!

Sonsuzluğun ötesi içimizdedir!
Sosyal ağlarda paylaş

-Angarya insanı yaşlandıran tek şeydir.
-Sağlıklı olmak için çalışmak gerekir ama onu korumak için hiçbir şey yapmamak en iyisidir.
-Minimum sorumluluk, maksimum huzur ve ruh sağlığı.
-Hayallere kapıl, ama onları burada arama. Unutma ki hiçbir şey düşünce kadar saf değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

ölmek için ya$a..

elinde sonunda ölmicek miyiz ztn?[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?
Sosyal ağlarda paylaş

Nerde beleş, oraya yerleş.. :)[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Brook[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

belirgin ve kesin bir hayat felsefem yok.
ama genel olarak keyif düşkünlüğü diyebilirim.[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

format:c[signature][hline] __«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»__
|||||Yapim aşamasında|||||

|||||||||||||||||||||||
01001010101011010010110
[spo1=rekksss]xharloan: yaw rexx ben qozluklerımı bulamııom nerede bunlar all allaa..

rexx: Olm senin zaten gözlüğün yoktuki

xharloan: Hay allah esti işte :)
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 05 Eylül 2004 12:13 tarihinde demiş ki:
ye , iç , sıç

ye , iç , sıç, s.. sonuncusunu yazamıyorum ayıp diye ama siz anladınız herhalde :D[signature][hline]Nefr, 02 Eylül 2004 18:41 tarihinde demiş ki:
ben karimi ya da kocami aldattigim icin hapis yatmak istemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...