Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BLIZZORT LOLOLOLOL (neden serverlar down)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Millet yapıyor trade kanalından okuyorum ciddi ciddi yapıp gelenler var galiba lol.

Ticket attıp yanıt gelsin hepinizi şikayet edicem :p

Şöyle birşey olabilme ihtimali çok yüksek çünkü sadece 1 ödeme yolunda hata var değil mi ? Diğerlerinde yemiyor bu neticede ? Belki o ödeme metodundaki sıkıntı banka kaynaklıdır, blizzard böyle bir durum beni ilgilendirmez diyerek bankadan ödemeyi alır eğer hata blizz tarafında değilse o zaman yandınız. Çünkü bu defa banka o parayı tahsil etme yoluna gider eh o zaman hepiniz kapınızda kocaman bir fatura ile karşılaşırsınız.

İp değiştiriyorum o oluyor bu oluyor demeyin 2011 yılındayız film/albüm indiren adamların evine kağıtlar giderken böyle birşeyde sizi pat diye bulurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessaftw said:

Millet yapıyor trade kanalından okuyorum ciddi ciddi yapıp gelenler var galiba lol.

Şöyle birşey olabilme ihtimali çok yüksek çünkü sadece 1 ödeme yolunda hata var değil mi ? Diğerlerinde yemiyor bu neticede ? Belki o ödeme metodundaki sıkıntı banka kaynaklıdır, blizzard böyle bir durum beni ilgilendirmez diyerek bankadan ödemeyi alır eğer hata blizz tarafında değilse o zaman yandınız. Çünkü bu defa banka o parayı tahsil etme yoluna gider eh o zaman hepiniz kapınızda kocaman bir fatura ile karşılaşırsınız.

İp değiştiriyorum o oluyor bu oluyor demeyin 2011 yılındayız film/albüm indiren adamların evine kağıtlar giderken böyle birşeyde sizi pat diye bulurlar.

ohaaaa

tırstım yannız
Sosyal ağlarda paylaş

jowu said:

Nessaftw said:

ohaaaa

tırstım yannız

bende bir hareketlenme oldu beybi
Sosyal ağlarda paylaş

bide abi tek bi odeme metoduyla olan bisi
adamlar o odeme metoduyla alinan her urunu ve cd keyi disable edip
sadece gercekleri elle enable ederler
nedir yane cok zekiyim zannediyo insannarda
ban wave geldi 250000 acc banlandi mesajini gorunce yarin anlicaz olanlari
aueauheha

benim asil korkum blizzardin salak bi sekilde bunlari aktive edilmesi durumunda banlanmaya ayarlyip saatli boma gibi birakmasi
yarin obur gun gittigidiyordan cataclysm alip accnin elinde patlamasi
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

ahmedinejad said:

hollanda bankası icra mı yollayacak yok artık. 300000 sene sürer onun gelmesi

yok kermitim cok cabuk oluyo ole seler
cat diye kapinda biterler burda bi avukat tuttuktan sonra
ama sey iste olay 3 5 oyro icin urasmazlar

valla pek 3-5 değil

World of Warcraft – Character Name Change Completed!23 Şubat 2011 Çarşamba, 1:27

Character’s original name: OHAÎGUIZ

New name you selected: OHAIGUÎZ

bunun gibi bi sürü yaptım
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

bide abi tek bi odeme metoduyla olan bisi
adamlar o odeme metoduyla alinan her urunu ve cd keyi disable edip
sadece gercekleri elle enable ederler
nedir yane cok zekiyim zannediyo insannarda
ban wave geldi 250000 acc banlandi mesajini gorunce yarin anlicaz olanlari
aueauheha

benim asil korkum blizzardin salak bi sekilde bunlari aktive edilmesi durumunda banlanmaya ayarlyip saatli boma gibi birakmasi
yarin obur gun gittigidiyordan cataclysm alip accnin elinde patlamasi

kesinlikle bir şey almayacaksın abi =) alacaksanda blizzden alacan o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...