Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reunion

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

UO da tadına doyamadiklarım,

- Koyun kırpıp para kazanmak.
- Nightmare tamelemeye giderken ( kafecek ) gece gece " I LOVE YOU NIGHTMARE" nağraları atmak.
- bu oyun yönetcilerinin toplandığı bi yer vardı. Stargate miydi neydi. oradaki havuzda balık tutmak.
- Cq dan reskill yemek ve Reskill partileri =)
- Eski pazar yerinde gezmek, ve bankadaki kasanı actiğinda bi kutunun içerisinde bir sürü ufak at görmek. ( Unicorn, Mustang, Nightmare )
- Explosion Combo vardı bi de. Rakibi paralyze edip explosion potion yardırıyordun adamın altına. o exp.leri saydırırken klavye catirdatmak ve sonraki patlama sahnesi :P

ya bi de şu lafı unutmadim.

Armağan söylerdi,
Ollmm yetişin laa dragon kıtladı =)
Sosyal ağlarda paylaş

en güzeli brit bankta toplanan adamlara intihar saldırısı düzenlemekti.

pack lamaya 50 tane explotion'u doldururdum.
10 20 kişinin artis gibi giyinip iç içe beklediği yere all go derdim. sonra çantamda 1 tane explotion bekletirdim. ona tıklayıp geri saymaya başladığında all drop der direk atardım. o sırada bi cümbüş çıkardı işte.
20 tane ölen adammı dersin, ölenleri lootlayanlara gelen guardlarmı dersin. cesede tıklıycam diye attack veren adamlarmı dersin baya eğlenceli oluyodu hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

O ara İstanbul'da olursam uğrarım.

Non-Official Cover karakterlerimin çoğu guild üyesiydi, Sean Dillon gibi.

Fakat ben Cihat Göktuğ Gürler değilim, karıştırmayın.

Nebula'ya açılışından önce katıldığımda, Göktuğ (silencer) ile benim nickim aynı olduğu için, ben Radiant olarak katılmıştım ekibe.

Ayrılmadan önce High Council (admin priv) üyesiydim. Laroux, Wendigo filan hatırlar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

zegna rud ve eski tayfadan birkaç kişi daha
+Seraphim (Griz'in kurduğu)

World of Uo

da aktif olarak oynamakta
Sunucu 8.ayında ve çok stabil bir şekilde devam ediyor
250-300 arası online var

herkesi bekleriz

Eğer başlama niyetinde olan olursa Seraphim kaleye gelip yada burdan ö.m atarsa karakter kasması için gerekli olan yardımı yapabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

3x-4x yapman cok uzun sürmüyor ztn ama silinmemiştir muhtemelen

Garanti gain sistemi diye bir sistemi var

Wou said:

Sunucumuzda yer alan sabit oranlı yetenek arttırımı sistemi (GGS) ile şans faktörü tamamen devredışı bırakılmış, bir kişi ne kadar emek vererek bir yetenek derecesine ulaştıysa bu diğerleri için de geçerli olması sağlanmıştır.

Aşağıdaki tablo, hangi yetenekler arasında kaç defa yetenek kullanmanız gerektiğini göstermektedir. Örneğin yeteneğiniz 75.0 ise 7 kere yetenek kullandığınızda 0.1 yeteneğiniz artacak demektir.

denmiş.

yani olay 100 den sonra zorlaşıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...