Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

abi bu adam kesin restoranda falan karısı tuvalete giderken pesinden gidiyodur kapıya kadar.

önceki sayfalar da serdar ortaçdan dansöz klibini senin gibiler için koydum. tutup ta modern olacağım diye de 2011 türkiye gerçeğini inkar edemem. durum çok ta vahim demiyorum ama sizi gibi de heidi modunda da değilim.

durum bakalım dinciliğimden saldıranlar oldu. yaşıma saldıranlarda oldu. durun bakalım sorduğum sorular harici nerelere saldıraaksınız şaşkınlıkla izliyorum sizi
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik said:

Bella said:

kinetik said:

soru 2:

anne, kız kardeş ve varsa sevgili veya eşinizin otobüste uzun yol giderken yanına cinsel yönden sağlam bir erkeğin oturmasını istermiydiniz

BU CİDDİ Mİ?
AHAHAHAHHAHAHAAUHSUAHSAUHSAUHSUAH

yok değil. sen hangi türkiyede yaşıyorsun abicim.

asıl sen hangi türkiyede yaşıyosun abicim ?
4 5 tane sende dahil gerizekalı insan nöyle düşünüyo diye neden genelleme yapıyosun ?
zekan yetmiyo galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

o haberler senin soruyu soruş tarzındaki saçmalığı değiştirmiyor ki?

aynı soruyu "böyle bir durumu ister misiniz?" yerine "böyle bir durumdan rahatsız olur musunuz?" diye sorsan bu kadar tepki almazdın.

aradaki farklı anlayamıyorsan da sana kötü haberlerim var.

konunun neresinde düzgünlük var ki
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

kinetik said:

Bella said:

kinetik said:

soru 2:

anne, kız kardeş ve varsa sevgili veya eşinizin otobüste uzun yol giderken yanına cinsel yönden sağlam bir erkeğin oturmasını istermiydiniz

BU CİDDİ Mİ?

asıl sen hangi türkiyede yaşıyosun abicim ?
4 5 tane sende dahil gerizekalı insan nöyle düşünüyo diye neden genelleme yapıyosun ?
zekan yetmiyo galiba

amcacım hakaret etme lütfen. senin yaşına saygımdam dolayı susuyorum

olayları baştan sona okudun mu sadece bana cevap ver
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik said:

ben size kadınları çarşafa sokalım hadi demedim ki. veya açık saçık giyinenlere tecavüz edelim de demedim. türkiye de gözden kaçırdığınız tabloyu size sunuyorum.

olayı dağıtmayın sorularım gayet açık evet hayır.

Sorularinin cevaplari evet ya da hayir degil. Daha farkli problemlerin var ve forumdaki insanlarin bazilari saskinlikla, bazilari aciyarak tepkiler veriyorlar. Tabii zevk alanlar da olduguna eminim.

Ama ne tartismayi biliyorsun, ne aciklamayi biliyorsun. Emme basma tulumba gibi ayni seyleri soyluyorsun. Yok Turkiye gercegi, yok cinsel acidan saglam, ama soyle saglam boyle saglam. Arguman uretemiyorsun ki ? Sana aciklama yapiyoruz, gelip bana saldiriyorsun diyorsun.

Ha evet, ben aciyanlar kismindanim. Sana degil, gelecekteki esine ve cocuklarina.. ( ya da evliysen ve varsa su andakilere )
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik said:

Bella said:

kinetik said:

soru 2:

BU CİDDİ Mİ?

hayır nasıl bir sapkın düşüncenin ürünü bu fikir onu anlayamadım o yüzden gerçek olduğuna inanmak istemiyorum.
otursa nolcak ki? sen ne zannediyosun? üstüne atlicak 30 kişinin arasında taciz edicek kadını falan mı sanıyosun?
aa dur, belki kolları bacakları falan birbirine değebilir. gitti namus?
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

Ahaha işte
türkçeplease
suark
napolyonn

hep aynı geyik
saçma salak gerikafalı bişey savunuyosunuz sonra tepki alınca BENCE DE OLMAMASI LAZIM AMA VAR BEN GERÇEKLERİ SÖYLÜYORUM ayağına yatıyosunuz.
Bırak bunları.

saçmalığı nerde dinliyorum sen. saçmaladığım taraf ne bay dahi evet söz sende
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik said:

Aluriel said:

aynı soruyu "böyle bir durumu ister misiniz?" yerine "böyle bir durumdan rahatsız olur musunuz?" diye sorsan bu kadar tepki almazdın.

bence sen adam gibi soru sormayı öğren önce.

iki soru arasındaki farkı anlayamıyorsan boşa kasma burada. kimseye de kıvırıyorsunuz cevap vermiyorsunuz diye laf sokmaya çalışma. komik duruma düşüyorsun çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

kinetik said:

Bella said:

kinetik said:

soru 2:

BU CİDDİ Mİ?

hayır nasıl bir sapkın düşüncenin ürünü bu fikir onu anlayamadım o yüzden gerçek olduğuna inanmak istemiyorum.
otursa nolcak ki? sen ne zannediyosun? üstüne atlicak 30 kişinin arasında taciz edicek kadını falan mı sanıyosun?
aa dur, belki kolları bacakları falan birbirine değebilir. gitti namus?

keşke ilkokulda forum okumayı öğrense idin.

bak bakalım din ve türklük adına birşey var mı linkte

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/579809-asiri-dekolte-kovulma-nedeni
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

kinetik said:

Aluriel said:

bence sen adam gibi soru sormayı öğren önce.

iki soru arasındaki farkı anlayamıyorsan boşa kasma burada. kimseye de kıvırıyorsunuz cevap vermiyorsunuz diye laf sokmaya çalışma. komik duruma düşüyorsun çünkü.

konu baştan başa saçma dedim ama sorularım yanlış demedim kardeş
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik said:

amcacım hakaret etme lütfen. senin yaşına saygımdam dolayı susuyorum

olayları baştan sona okudun mu sadece bana cevap ver

okudum ve sen baya geri kafalarda kalmışsın
fatih semtinde falan oturuyosun bence istanbuldaysan
sarıkla gezenler çok oluyo orda
saçmalıyosun. 5 10 tane hıyarın yaptığını genelliyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

2 tane 10 yıllık haberi türkiye gerçeği gibi lanse ederek üzerine arguman kurman saçmalıktan çok daha aşağıda zeka skalasında.

bana zaman verirmisin 2011 aralığa kadar sana 2011 taze haberler bulşayım. zaten bulmama gerek yok sen duyarsın

ne yani türkiye de herkes %100 düzgün mü bunu mu iddia ediyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...