Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Turkceplease said:

Başlık açanın niyeti belli zaten.Yazıdaki puntosu değişmiş kısımlar,başlığın kendisi.Adamın demek istediğini nasılda çarptırmışsınız.

şakirt,dinci diceksiniz ama birşeyi bana iza edin.

bir bayanın göüs,kalça kısımları yada neresiyse en belirgin şekilde(dekolte ile yada değil) görünce şehvetlenip onu arzulamıyormusunuz?Zerre şekilde hiç bişi hissetmiyormusunuz?

yada onu(dekolteli kıyafeti) giyen bayan,erkeklerin onu arzuladığını,erkekleri tahrik ettiğini bilmiyormu?

gerçekten efendi efendi bana açıklasın bir arkadaş.

açıklıyorum
evet.

de konuyla ne alakası var onu çözemedim?
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

yahu cellenceğinize başka yönden düşünmeyi deneyin.Adamda demiş bende diyorum bu giyim kimseye tecavüz,taciz etme hakkı vermez.

vede yılbaşında taksimi hatırlayın.Mini etekli bir kızın 91278312 erkeğin olduğu yere göz göre göre girmesine herkes eleştirmedimi.biraz böyle bakın işte

orda eleştiri kızın kendi güvenliğini düşünmemesi konusunda
tacizleri haklı çıkarmaz mini etekli kızın oraya gitmesi
Sosyal ağlarda paylaş

eleştirdikleri kızın mini etekle taksime gitmesi değil, herhangi birisinin kutup ayısı kafesine girmesiydi yalnız. mini etek kısmından çok "kim bu hayvanların arasına girmeyi göze alır"dı denilen.. orada etek olsun, olmasın farketmez keza. seni bıraksam seni bile... neyse. anladınız siz onu.

keza biz ayının konuşarak terbiyesinden ümidi kestik.. "kutup ayısı tehlikeli bir hayvan ve evet parmaklıklar arkasında tutulmalı" safhasındayız çoktan beri.

ama bu adamlarda olay şu

/on
ve
off

din dedin mi köktencilik ister /on
burada hatalı bi şeyler var. din dediğin bunu dememeli bence dediğinde, dinsizsin der/off

kendi partilisi yaparsa ve hatalı bir şeyse bile "yok abi kesin haklı!!!" der /on
karşı partiden birisi önemsiz bi hata yaparsa büyütür abartır "onu bile yapamıyor bunu mu yapacak be!" der /off

gönül gözüm açık benim der. seninkini kapalı kabul eder ama kendisinin ki kusursuzdur /on
ama nasılsa okuduğunu hiçbir zaman objektif olarak değerlendirmez /off

en yakın belediyeden tartı ve terazilerinizi bir daha kontrol ettirin. hep yanlış tartıyorsunuz. ya hep ya hiç yaklaşımınız, "bizim adamın dedüüüü doğruduuuur"cu baş sallamalarınız komik geliyor millete bak.

hani bunu bile savunmak..
garip.

bunun tam tersi savı hemen, bugün kullanmayanlarda da suç var ama.. harika bi açıktır bu. vurursan gol olur.. on/off sistemi işte.. giysi mi? açık/kapalı.. kullan ve geç. geçen gün söylemiştim millet tam anlamamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

yahu cellenceğinize başka yönden düşünmeyi deneyin.Adamda demiş bende diyorum bu giyim kimseye tecavüz,taciz etme hakkı vermez.

vede yılbaşında taksimi hatırlayın.Mini etekli bir kızın 91278312 erkeğin olduğu yere göz göre göre girmesine herkes eleştirmedimi.biraz böyle bakın işte

TEK TAHRİK OLAN BEN MİYİM???
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

bir bayanın göüs,kalça kısımları yada neresiyse en belirgin şekilde(dekolte ile yada değil) görünce şehvetlenip onu arzulamıyormusunuz?Zerre şekilde hiç bişi hissetmiyormusunuz?

yada onu(dekolteli kıyafeti) giyen bayan,erkeklerin onu arzuladığını,erkekleri tahrik ettiğini bilmiyormu?

gözüne çarparsa ve güzel gelirse güzel kızmış diyorsun ve yoluna devam ediyorsun. ardından takip eden dakikalarda "uyşş yavrum bi ellesemiydim acaba" diye fantaziler kurmuyorsun bu da senin iradene bağlı. saçmalığa bak ayrıca sen kendi iradeni kontrol edemiyorsun diye niye karşıdakinin üstüne yük biniyor. beceremiyorsan uğraşıp iradeni geliştireceksin arkadaş. beceremiyorsan da, millete baş örtüsü kapalı kıyafet giydireceğine, kendin at gözlüğü giy onla dolaş sokakta sağa sola bakmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

tamam burdan devam edelim. herhangi bir kadın herhangi bir günde dekolte ya da mini etek giydi diye bu onu tartışma konusu yapar mı ya da eleştirilecek bir konuma sokar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Tahrik hukuk alanında ceza indirimine neden olan bir olgu olduğundan, önüme gelene tahrik diyemem. Toplum yapısının sınırlamalarıyla kanunlarda yazılıdır neyin ne olduğu. Ama bir yandan da her kural doğru mudur diye bir kuşku var tabiki.

Ayrıca ülkemizde tecavüz edilen kadının kot pantolon giymesi ceza indirimine giriyor diye duydum hukukçu arkadaşlarımdan. Dolayısıyla bu durumda mini etekle gezmek bir savunma mekanizması olarak da kullanılabilir. Her açıdan mantıklıdır. Bir erkek olarak kadınların mini etek giyebilmesi ülkemi sevmeme neden oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

Başlık açanın niyeti belli zaten.Yazıdaki puntosu değişmiş kısımlar,başlığın kendisi.Adamın demek istediğini nasılda çarptırmışsınız.

şakirt,dinci diceksiniz ama birşeyi bana iza edin.

mükemmel bi insansın sen ya.

arzulaman gayet normal. normal olmayan kendine hakim olamaman. bunun farkını anlayamıyorsan sorun orda zaten.

her tahrik olan gidip tecavüz mü ediyor? yada kadının giysisinin tahrik edici oluşu tecavüzü haklı mı çıkarıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Turkceplease said:

Aynen oyle. Bayanlar disiligini on plana cikarirlar. Erkekler de dogalari geregi kendilerine seksi gelen bayanlari arzularlar.

Lakin bu iki unsur da dogal ve yasal oldugu halde tecavuz etmek yasal degildir.

Ha her dekolte giyen bayan gel bana tecavuz et demek icin dekolte giymez. Hatta sanmiyorum ki bir bayan bile bu nedenle dekolte giysin.

Dekolte giymenin tecavuz etmeye bahane oldugunu soyleyen kisi ise asil kendisi sapik fikirlidir.

Kendine hakim olamayan da bugun tecavuz eder yarin adam oldurur.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Aslında İslam çok güzel bir din, müslümanlar kaka, yoksa Kuran'ı uygulasak şahane olur. Kadınlara mirastan 4'te 1 hak veririz, sadakatinde sorun olursa döveriz vs.

aynı kitapta namaza yaklasmayın da der

ooo kur an kendiyle celisoor.

Nur 30

30-Mü'min erkeklere söyle, gözlerini sakınsınlar ve ırzlarını korusunlar. Bu, onlar için daha temizdir. Muhakkak Allah, bütün yaptıklarından haberdardır.

eger bu örümcek beynli prof olsaydı ayeti söler susardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...