Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WORLD WAR Z Film oluyor

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

film bok gibi abi.

aman deyim sinemada falan izlemeye kalkmayın, gerçekten çok kötü.

abi film max 6 puan. o da iyi hal arttırımı :P

Dün gece izledim, bi de ulan kim dublajlı izlemek isteyip talep ediyo da dublajlı satın aldırıyosa bu sinema işletmecilerine, dublajlı izledim akü. Fak. Altta "Jerusalem, Israel" yazıyo orda "Ortadoğu" diye okuyo falan. Fecaat.

"Ortadoğu'da neden duvarlar ördüler sanıyosun?" Pilota dönüp; "Ortadoğuya gidiyoruz!" falan gibi cümleler sarfedildi. Sonra İsrail olduğunu gördük... Abv.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu filmin kitabı günümüzün tüketim kültürüne kocaman kocaman taşlar atan ,baya idelojik bir kitap

zombiler 2. planda bence kitapta , asıl tema 21.yy insanının sürdürülemez aç gözlülüğü ve geleceğine-geçmişine ,yaşadığı gezegene ve komşularına karşı muazzam duyarsızlıgı

filmi izlemedim , ama hayal kırıklıgını yaşayacağımı düşündüğümden izlemek için acelemde yok , piratebay akar diye düşnüyorum

eğer film en küçük ilginizi cektiyse ,kitabı edinin ,pdf'sini alın hiç olmadı akıllı telefonlarınıza tabletlerinze , cok sağlamdır.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Filmin adi world war z ve zombi filmi oldugu icin sikildim diyor adam lan. Bi garip.

edit : film baya hizli baslayip baya durgun bitiyor bu arada. yine klasik, izleyiciyi bayacak zilyon tane sey vardi.

Hacı nerenle okudun yazdığımı? KLASİK zombie filmi olduğu için baydım dedim.Senin de algılama yeteneğin bir garip.Değişik kurgu lazım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

di said:

Filmin adi world war z ve zombi filmi oldugu icin sikildim diyor adam lan. Bi garip.

edit : film baya hizli baslayip baya durgun bitiyor bu arada. yine klasik, izleyiciyi bayacak zilyon tane sey vardi.

Hacı nerenle okudun yazdığımı? KLASİK zombie filmi olduğu için baydım dedim.Senin de algılama yeteneğin bir garip.Değişik kurgu lazım artık.

Ya normaldir, mal gibiyim ben 15 gundur de simdi yine okudum, yine ayni etkiyi yapti. sdf

Zombi kurgusunun farklisi ne olacak abi ? Film baya iyi basladi tirt bitti ama iste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...