Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaraydan kimler gitmeli? neden? (anket)

marvella

Öne çıkan mesajlar

Arda'nın daha önce gitmesi lazımdı hem iyi bir paraya transfer olurdu hemde bütçe rahat eder daha işe yarar transferler yapılırdı.Arda çok şımartıldı,kaptanlık da verilince kayış hepten koptu daha da geç olmadan kesinlikle gitmesi ve yerine daha verimli transferler yapılması gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

adnan giderse yerine gelecek adam yok. ayrıca futbol konusunda hakkaten cok rezil olsak da idari anlamda harbiden cok cok yol katedildi.

bu saatten sonra transfer yapılırken paramız yok falan demesin kimse. arenada bir mactan 1.5 trilyon gelir elde ediyolarmıs. derbilerde bu 2.5 falan olacak deniyor. kombinesi, locası, sponsoru falan var daha. ya hepsini borclara yatırırlar, ya da adam gibi topcu alırlar. baska turlu ikna olmaz kimse.

futbol subesinin sıcmasının sebebi adnan polat'ın vazgecemedigi kankası oteki adnan. su herifi bi gonderse su anda polat'a sırt cevirenlerin yarısı tekrardan desteklemeye baslıcak da iste neyin pesindeler anlamadım. ayrılamadılar bi turlu. kisisel cıkarları bir kenara bırakamadıkları surece gs boyle 10. falan olmaya devam eder. amator subelerde de zaten bok gibiyiz. sportif anlamda tekerlekli sandalye ve sutopu dısında basarımız kalmadı. fb ile futbolda cekisecegimize kurekte cekisiyoruz ahahaea.
Sosyal ağlarda paylaş

Gitmesi gereken kişi varsa o da Hagi'dir.

Sebep: Oyuncular onu kalıcı görmüyorlar. Görmediklerinden de rahat davranıyorlar. Dinlemiyorlar, iplemiyorlar, Misimovic bunun en bariz örneği. Adam kovuldu, tekrar çağırıldı. Çağırılması hataydı zaten, hala duruyor olması da ap ayrı bir sorun.

Hagi gitsin, sağlam, karizmatik bir adam gelsin takımın başına, Yılmaz Vural bile bir hava katar bu takıma, kendine gelir takım. Ama Hagi varken işiniz zor...
Sosyal ağlarda paylaş

Sabri biraz kafayı kaldırmayı öğrense ne manzaralar görecek. Çok gördüm topu kafa aşağıda sürüyor orta açarken bile bakmıyor ezbere sallıyor. Bazen bom boş adamlar oluyor içerde ezbere salladığı için kafasını kaldırmadığı için göremiyor. Hatta bazen ortaya bile gerek yok yerden bıraksa süper asist.

En büyük sorunu bu ki buda büyük sorun.
Sosyal ağlarda paylaş

paparnoz said:

Arda'nın daha önce gitmesi lazımdı hem iyi bir paraya transfer olurdu hemde bütçe rahat eder daha işe yarar transferler yapılırdı.Arda çok şımartıldı,kaptanlık da verilince kayış hepten koptu daha da geç olmadan kesinlikle gitmesi ve yerine daha verimli transferler yapılması gerekiyor.

Evet aşırı şımartıldı hemde. ÖZellikle basında Messi muamelesi yapınca adam hiç bir başarı elde etmeden ben oldum gibi takılmaya başladı.

Önce genç yaşta ve böyle agresif, olgunlaşmamış bir oyuncuya kaptanlığı veren her kim ve kimlerse o görmemişler gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

sostizm said:

Sabriden daha iyi kaç Türk futbolcu var???

Bıktım usandım bu Sabri takıntısından GS taraftarının. GG GG GG dolduracaksınız bunun altını, Yok kardeşim işte. Ben de isterim xavi'ler messiler dolsun takıma ama memlekette yok.Yedinci milli takım teknik direktörü de milli kadroya çağırdı, vazgeçemiyo sabri'den, hiçbiri bilmiyo bi GS tirübünleri biliyo bu işi.

Nefret etme üzerine taraftarlık. Kaç senedir herşeyiyle takımı için çırpınıyor bu adam yahu. Ayıp denen bişey var.

Sinirlendim gene akşam akşam.

gg

XAVİ LER MESSİLER.

ikisindende 1 tane var dunyada alınmadık ödül bırakmıyolar. 3 er 5 er olsa aman yarabbi.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

coklu secenek olmadıgı surece bu anket her turlu fail.
ama ben baskan olsam sezon sonu su adamları hic dusunmeden gonderirdim;

ayhan
barıs
sarp
emre colak
hakan balta
serkan kurtulus
aykut
aydın
kazım
zapata
arda

baska turlu duzelemez kulup artık. su adamların hicbiri gs'de oynayacak kalitede degil arda dısında. onun gitmesi lazım ama artık. hem gs'nin hem arda'nın kurtulması lazım.
bunlar birde servet,gökhan zan,hagi ve adnangiller
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...