Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tam sürüm Fallout 2 !!! (PC Games'in hediyesi)

arcane

Öne çıkan mesajlar

said:
elesso, 26 Ağustos 2004 16:57 tarihinde demiş ki:
fallout güzel bi oyunmu?daha önceden almıştım ama yüklemek nasip olmamıştı.yüklemeye değermi?

değil
yüklemeye değmez bence

*!kaçar*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Dur seni sokalım hemne Vault a .
1-üzerinde uyuşturucu ya da benzer madde varsa(içki de olablir)hemen bırak yere bi daha dene.
2-Eğer adamları öldürmeye çalışırsan içerdekilerde sana otomatik atak verir iflahın kesilir:)
3-Çalarak girebilirsin hiç soeun olmaz.
4-Akşam saatlerinde deneme.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aragorn-, 26 Ağustos 2004 18:25 tarihinde demiş ki:
vault city ye girmek zorundamiyim peki main questte?
yani tek seçenek kaba kuvvetle girmekmi olacak

Vault City'deki olayları fazla hatırlamıyorum ama yukarlardaki belediye başkanı teyze ile jackhammer kullanan bir adam ile görüşmen gerekiyordu galiba. (teyze ana görev, jackhammerlı yan görev için hatırlamaktayım)[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

ya uyusturucu falan vardi üstümde ama bende bi kere dialog kutusu çikti iste sagdaki guard la tamam gidiom dedim. sonra sagdaki binadan dolaptan paper çaldim. içerde kimse yoktu. gittim hiçbi guard benle konusmuodu. dialog açilmio yani back off, move along gibisinden seyler diolar. soora sabah geldim restleyip sagdaki binada wallace die mavi kiyafetli biri vardi ona gittim. o da dedi bi kere vault city den atildin bi daa giremezsin falan. onun yaninda skeev die bi herif var walkthrough dan baktim bi tane. normalde o paper satiomus gizli falan ama o da konusmuodu benle vs. bilmiorum uyusturucudan olduunu sanmiorum ama =/[signature][hline]Oski Teh n000000OOOOb
Ariakan Teh üBaaahr thrust mercenary
Sosyal ağlarda paylaş

uyusturucudan olmaz. uyusturucuyu yere bırakıp kapıyı actırıcan sonra alıp giricen. neyse o sahte paperları taşıdığını biri anlarsa atılırsın en iyisi gerçek paperları almak. uzun bi gorev yapiosun ama değio.[signature][hline]War, war never changes!!!

[Bu mesaj Chorap tarafından 27 Ağustos 2004 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Uyuşturucudan uzak durun patiler. Çok zararlı onlar. Hem oyunda hem gerçekte :P Baksanıza şehre bile almıyor.
Jet uyuşturucu sayılıyor mu yaa? Unuttum onu. Tek hatırladığım Jet Rulessss :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun hakkında değilde dergi hakkında yorum yapıcam.

Derginin çeviri olmasına bayıldım. Böylece son derece kaliteli bir içerik olmuş. Oyun yapımcılarıyla röportaj, kaliteli haberler falan gerçekten hoşuma gitti. Oyun incelemeleri sonundaki ayrıntılı istatistikler falan ve dergi sonunda ki inanılmaz ayrıntılı hardware karşılaştırmaları falan beni benden aldı.

Günümüzde dergileri net sitelerinden ayıran en büyük özellik yapılan özel röportajlar ve özel oyun ön-incelemeleri. Bunlar olmadan oyun dergisi bir hiç bana göre çünkü nette aynı şeyleri güncel olarak çok rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Diceksiniz ki "çeviri olması neden güzel, git orjinal PC Gamer al" haklısınız ama nedense Türkçe dergi sahibi olmak bşaka bir haz veriyor. Zamanında orjinal PC Gamer alırdım, Türkçe'si çıkınca direk TR olanını aldım ve acaip keyif almaya başladım. O zamandan beri severim çevirileri.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

bende aldım dergiyi, ilk izlenim olarak beğendim yani güzel yapmışlar, bitek türkçe çeviri ile ilgili bazı sorunları var gibi , druid in türkçesi druide olmuş eha ali aliye gibi :P

daha önce çıkan pcgameslife ın yeni versiyonu zaten bu dergi, logo falan aynı.

bide wow yazısı var baya hoşuma gitti 2 ay önceki levelda çıkan gibi oyun hakkında 0 bilgi vermek yerine bir sürü bilgi vermişler adamlar, ana haritayı bile koymuşlar.

begendim dergiyi, alıyorum.

*!f2 cdsini diğer iki f2 cdsinin yanına koyar*[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

dergiyi çeviren adamların oyunlarla biraz alakası olsaymış çok güzel olurmuş :P

bu arada Çilekroz u ölü ya da diri getirene tam 1000 bottlecap :P[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

uygun sırayla gidersen hepsiyle çalışabiliyorsun, ama karışık bişi baya, elde full çözüm olmadan zor biraz yapması, bazısının son görevlerini yapmaman lazım bu durumda yoksa komple onlara katılıyorsun falan çünkü.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

muhtemelen giriş kapısının yan taraftaki adamla muhabbet esnasında çok önemli işim var dayypas'e ihtiyacım var deseeydin iş hallolurdu iki çözüm var
1. combat mode esnasında kapıyı açmayı dene öle geç sorun çıkmıo karma da düşmüo
2.(başaramadıysan) boşver zati valut city oyunun en bencil şehri illa bi şehir istiom diosan güneyde NCR var o daha ii hem sen bi wanderer'ı canlandırıyorsun boşver şehirleri ben oyunu bitirdim vaultcity ye ihtiyaç duymuyon bile..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...