Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Penguen'de dine hakaret 1!bir!!

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

olitere said:

abi islamda tanrıya verilen isim Allahtır bu kadar basit yani.Kimisi allah der kimisi spagetti canavarı der ama neticede inandıkları konsept aynı : Tanrı yani yaratıcı güç

değil işte, ceşit ceşit din var, yaratıcı güce tapmıyanlar var, yaratıcı olduğunu düşünmeyip başka seylere yapanlar var vs vs vs

herkezin tanrısı farklı işte
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Rewendor said:

bla bla bla

abi nasıl önemli değil, sözü ortamından gayrimi okuyosun? yapma etme

zeusa allah diyemezsin abi, türkcede allah tanrı demek değil arapcada tanrı demek.

Cuce ismi lazım degil bir tartışmayı "umarım ileride senin kızında x olur" tadına getiren biriyle tartışalarak vaktini harcıyorsun uyarayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Cuce said:

Rewendor said:

bla bla bla

abi nasıl önemli değil, sözü ortamından gayrimi okuyosun? yapma etme

zeusa allah diyemezsin abi, türkcede allah tanrı demek değil arapcada tanrı demek.

Cuce ismi lazım degil bir tartışmayı "umarım ileride senin kızında x olur" tadına getiren biriyle tartışalarak vaktini harcıyorsun uyarayım.

Adam gibi düzgün açıklama yapıyoruz, tartışıyoruz, katılabileceksen katıl, katılacak kapasitede değilsen sus kenarda bekle, böyle saçma sapan yorumların ne tartışmaya ne genel olarak topice bir katkısı yok.

Ki o eski tartışmada söylediğimin abartılı olduğunu söylemiştim, ama bu kadar batmış olması da benim haklı olduğumun kanıtıdır. Çünkü hakkaten düşündüğünle söylediğin bir olsaydı o laf gayet normal ve hiçbir ofansif yanı olmayan bir laf olmalıydı senin için. Gayet normal ve hiçbir kötü yanı olmayan bir durum olduğunu iddia ettiğin bir şeyi istedim. E ne oldu? Nasıl göze battıysa, nasıl içinize oturduysa ısıtıp ısıtıp bu kadar ay geçmişken geri koyuyorsunuz ortaya. Demek ki o tartışmada savunduğunuz durum da normal bir şey değilmiş ki bu kadar etki bırakmış, bu kadar rahatsız etmiş. E madem öyle "çok normal ki bu, özgürlük reröre" diye saçma sapan konuşmayacaksınız. O tartışmada seninle aynı fikirde olanlar olarak sözünüzün gerçek anlamda arkanızda olsanız, gerçekten söylediğinizi düşünseniz zaten bu kadar rahatsız edip aylar sonra hala ısıtıp ısıtıp meydana çıkartmazdınız sözü. Böyle rahatsız etmezdi. Sırf entel gözükmek, sırf marjinal hava yakalamak için inanmadığınız şeyi savunmaya çalışmayacaksınız. Böyle ortaya çıkartırlar işte esasında ne olduğunuzu, ne düşündüğünüzü.
Sosyal ağlarda paylaş

söylenmiş zaten karikatür bayaa leş, hani o kadar leş ki bence "cevap vermeyin susar" denilen attention whorelara nasıl davranılıyorsa öyle davranılmalı ve hiç tartışılmamalıydı bile bence. o yüzden allah var yok aman tanrım hakaret mi yoksa bu kısmını hiç tartışmayacağım bile.

kötü espri yapan adama reklamın iyisi kötüsü olmazla prim yaptırmış islam rangerlar resmen. hakaret olan bir zamanın efsanesi penguende böyle şeyler çiziliyor olması, bence bunu tartışalım. yoksa kalitesiz konuşan bir başbakanımız olduğu gibi kalitesiz esprili mizah dergilerimiz dört bir yanı sarabilir ve mizahın ölmesi çok fena bir şeydir diye düşünüyorum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

biz de inek kesiyoruz ama hindistanla aramız da hiç sorun olduğunu görmedim ben. tutup ta öküzün kesilme videolarını hindistanlıların gözüne sokup ta tepki çekmek te akıllıca değil.

kişi ateist olabilir ama toplum ca bilinen camiyi değişik çizmek te olmamış sadece ilgi çekmek için yapılmış kötü bir reklam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...