Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Penguen'de dine hakaret 1!bir!!

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

huun said:

kimlik senin yarattığın birşey değildir yalnız, senin olduğun şeydir, sahip olduğun sıfatlar senin kimliğindir ve kişiliğin önemli bir unsurudur

abi kişilik, sıfat vs. bunları da biz yaratıyoruz ki. Bunu kendime kanıtlamak için sürekli değiştiriyorum bunları mesela ( garip karşılanıyor bu gerçi insanlar arasında ).

Geri kalan herşey için nile hak verdim
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Yobaz rage'e girmek zorunda değil ki. Kelime anlamı olarak ateist yobazlar da olabilir. Her konuda yobaz olunabilir hatta

ateist olan birinin kendi düşüncelerini aşırı derecede savunmasının da kimseyi rahatsız edeceğini düşünmüyorum. kelime anlamı bakımından "inatçı" dahi olsa, bu sözden/iğnelemekten yukarıya gideceğini sanmıyorum.

bunun yanında inançlı insanların "aşırıya" kaçtığında neler olduğunu görüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kısma öldüm gülmekten zaytungda :)

said:

Dış basındaki yankılar

Karikatür felaketine Dünya basını da yoğun ilgi gösteriyor. İşte manşetlerden bazıları:
TELEGRAPH VE TIMES: Türkiye'nin acı günü

WASHİNGTON POST: İslam dünyası yasta

LE FIGARO: Müthiş Türkler bunu da atlatabilecek mi?

SUDDEUTSCHE ZEITUNG: Allah düşmanımızın başına vermesin

DANMARK JYLLANDS POSTEN: Ehehehehehehehehehehe

CORRIERRA DE LA SPORT: Mamma il Turcho! (Anneciğim Türkler Geliyor!)
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

http://img341.imageshack.us/img341/5118/adszjn6.png

La mecca la muhammed arapçamı? <- yazıyormuş zaten O.o

o zaman aklımdaki asıl soruyu edit çekerek sorayım, taaa bilmem kaç sene önce elin amerikada yaşayanı işi gücü yok arapça öğrenip yeni bulduğu bir mamüle yazıyı evirip çevirip coca cola adı koyacak, tamam kötüleyeceksinizde mantıklı bişi ile gelin. En azından salığa zararlı deyin eyvallah bu ne ya.
Sosyal ağlarda paylaş

anlamsız bir çıkışma olmuş, karikatürdeki yergiyi ben çok da isabetsiz bulmadım. dün kandil duası okurlarken adam araya sayfalarca arapça giriyor, amin bekliyor. anlamadığım şeye amin dememi beklemek son derece abes. ben bunun gibi durumlara bir yergi olarak aldım en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

16 sayfa tartışılmış az bir okudum.
Kendi fikrimi de ekleyim.
Bu dünyada niye yan gözle baktın bana diye bir birini öldürebilecek akıl yoksunu bir çok insan var iken, böyle bir karikatür çizmek bana daha çok rating kokusu veriyor.
Bakınız Salman Rüşdi. Kitabı yazdı zengin oldu.
Benim fikrim, herkes özgürdür. Okumazsın geçersin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...