Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NoLifer King , yeni sc2 promuz Athene

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Adam biraz fazla atarlı, madem kiwikaki oynamıyor diyorsun kendin ladder oynarken videonu çek o zaman yada aç streamını koy kenara da webcamını oyna. Trollüğün de biraz bokunu çıkardı hani, öyle replay kaydedip bak nasıl yendim yapmakla olmaz. Bir de hem sallamıyor gibi görünüp videolarda salladığını gösteren sözler söylemesi de beni benden alıyor. Trollüğü yeni bir levele çıkarttı gerçekten, iyice çekilmez bir level...
Sosyal ağlarda paylaş

Aelfric said:

Adam biraz fazla atarlı, madem kiwikaki oynamıyor diyorsun kendin ladder oynarken videonu çek o zaman yada aç streamını koy kenara da webcamını oyna. Trollüğün de biraz bokunu çıkardı hani, öyle replay kaydedip bak nasıl yendim yapmakla olmaz. Bir de hem sallamıyor gibi görünüp videolarda salladığını gösteren sözler söylemesi de beni benden alıyor. Trollüğü yeni bir levele çıkarttı gerçekten, iyice çekilmez bir level...

Ama öyle veya böyle takip edip yorum yapıyorsun adama.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye yorum yapmiyim ki? Uzun süredir ortalıkta var biliyorum, ben umursamadığımı gösterme çabasında felan değilim. Sadece bir hiçkimseyi sallamıyorum moduna girip sonra da hate mesajı yazıyorsunuz ben çok gosuyum şöyleyim böyleyim diye atarlanması absürd. Trajikomik birazda ya da bana öyle geliyor. Saf hödük bence, yinede bazılarını eğlendiriyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...