Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NoLifer King , yeni sc2 promuz Athene

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

60 maçta archon troilet bile öğrenmiş hatta amp 120 150 lerde hadi onu geçtim 60 maçta kendi ünitelerinin adlarını öğrenemezsin bırak marifetlerini. hadi diyelim ki adam biliyo ya o makroya ne demeli?
bu adam FAKE.. WarAdmiralin benim acc de oynadığı gibi bunun acc ile oynayan adam/adamlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

baybety said:

60 maçta archon troilet bile öğrenmiş hatta amp 120 150 lerde hadi onu geçtim 60 maçta kendi ünitelerinin adlarını öğrenemezsin bırak marifetlerini. hadi diyelim ki adam biliyo ya o makroya ne demeli?
bu adam FAKE.. WarAdmiralin benim acc de oynadığı gibi bunun acc ile oynayan adam/adamlar var.

hoşgeldin ali kaptan
Sosyal ağlarda paylaş

baybety said:

teşekkürler öklid
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

baybety said:

teşekkürler öklid

ben geometri mi anlattım ?
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bu adamın bundan önce acci olmadığını düşünmüyoruz , önceden bi acc açıp orda oyunu öğrenmiş olabilir ve kıvama gelince de yeni accle şovluyordur (kendisiyse)...

ki eğer morrow z ye başlayıp 1-2 haftada şov yapabiliyorsa... herhangi biri p ye başlayıp nonstop kasarak 1 ay içinde şovlayabilceği kanaatindeydim.

happy , select , kas , yoanm ' i de yenmiş :O , tabi kas selecte sora da yenilmiş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

ki eğer morrow z ye başlayıp 1-2 haftada şov yapabiliyorsa... herhangi biri p ye başlayıp nonstop kasarak 1 ay içinde şovlayabilceği kanaatindeydim.

beyler, adam p op diyor!!

morrow ile 0'dan başlayan birisini kıyaslamayazsın da, demem o ki hepimiz biliyoruz bu adamın hesabıyla kendisinin oynamadığını.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

Sleeep said:

beyler, adam p op diyor!!

morrow ile 0'dan başlayan birisini kıyaslamayazsın da, demem o ki hepimiz biliyoruz bu adamın hesabıyla kendisinin oynamadığını.

Ya iyi güzel de o hesapla ben oynuyor olsam ne değişecek. 10 sayfa yazı yazmışız buraya toplamda. TL vs. sitelerdeki yazıları hesaba katarsak adam başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadim ki
nesi bu kadar zor starcraftin
isin gucun yoksa replay izle archon toilet orenirsin ne war ki bunda
ayrica suda war
adamin fake accsi wardir yane
adam 60 macta hepinizi ezicem demiyo ki
en iyi protoss olcam diyo

http://www.youtube.com/watch?v=LMj9N9MAfb0&feature=feedu

bu arada commentarysi huskyden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...