Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NoLifer King , yeni sc2 promuz Athene

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Herkese selam,
yaklasık 7 8 sene sc oynadıktan sonra wow a baslamıstım. kaç sene oldu bilmiyorum fena sayılmayacak bi guildim war az cok wow bilen biri olarak en iyi paladin ne demek biri bana anlatsın. paladinler arası turnuva mı var wow da? yada LK yada Neferian HC world first mu yapmıs (solo da yapmıs olabilir) yoksa Paragon u mu yönetiyo?
SC2 yi alıp 5 mac attıktan sonra (ilk cıktıgı hafta) millet ogrensin sonra oynarım diye geri wow a dondum. bosslar tatsız geldiği için sc camiasını arastırıyım naapıyolar dedim ve su an inanılmaz mutluyum. :D hersey bıraktıgım gibi..

gördümki hiç bişey değişmemiş. hala aynı mevzular kendi kucuk dunyamızda buyuk olma cabaları falan falan. Sc den sonra sc2 dende bu ulke için hiç bişey cıkmayacagı cok acık gorunuyor. 10 sene once kurulan cümleler bile değişmemiş. bi kaçını da ben hatırlatıyım.

Duke (oynuyomu bilmiyorum) 10 maç? Snail 5 maç atalım oyunu bırak!

Athene ve sc2 ye gelince kim oynuyosa oynuyo adam eziyo ve kimseye benim fanım olun diye bu forumda konu actıgını gormedim. yaniisteyen sevsin isteyen sevmesin. ben athene ye hayran değilim duyulan luzum uzerine v4 e hayran olmayı planlıyorum.

Sc2 icin toplandıgınız bi kanal var mı? sc2 icin nickim marine bende bu boş mevzuların içine dalmak istiyorum yendiğimle bidaha oynamam heryerde de yendiğimi yazar solerim simdiden soliyim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...