Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocuk tecavüzüne 'hadım' önerisi

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

bi de şu var hadım edilince hormonda salgılanmıyo eski gözü dönmüş sapığı bi çiçek çocuğa dönüştürme imkanı da var. sopa takar diyenlere bu sözüm.

ha hormonlar bizi sapiklastiriyor yani.

cinsel arzu ile sapikligi birbirinden ayirmak lazim. birini sag elle de cozersin, digeri hastalik.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Napolyonn said:

bi de şu var hadım edilince hormonda salgılanmıyo eski gözü dönmüş sapığı bi çiçek çocuğa dönüştürme imkanı da var. sopa takar diyenlere bu sözüm.

ha hormonlar bizi sapiklastiriyor yani.

cinsel arzu ile sapikligi birbirinden ayirmak lazim. birini sag elle de cozersin, digeri hastalik.

her hormon salgılayan sapık oluyor dememiş
sapıklığa hormonlar sebep oluyor demiş.
ilkokulda kümeleri gördük mü?
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

idam abi direk idam
çocuk tecavüzcüsünün yaşamaya hakkı yoktur zaten öldür gitsin

bu da durumdan duruma degişir bence 18 yaşında erkegin 17 yaşında kız arkadaşıyla yatması sonrası ayrıldıklarında kızın tek suç duyurusu o cocugun cocuk tecavüzcüsü kapsamına girmesine neden olur. Hepimiz cocuk tecavüzü diyince 13 yasında kıza falan sanıyoruz ama bu olayın cogunlugu 15-18 yas arası ınsanlarda oluyor bence sınırlamalar olabilir

25 yasın uzerınde adam yapıyosa su 17 yasında kıza olmussa su vs gibi seyler olabilir. Yani o detaylarını bilmem boyle midir ama 18 yasında erkegın 17 yasında kızla yatması ile 62 yasında amcanın 17 yasında kızla evlenmesi aynı sey degıldır gibime gelıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

adamınbiri said:

idam abi direk idam
çocuk tecavüzcüsünün yaşamaya hakkı yoktur zaten öldür gitsin

bu da durumdan duruma degişir bence 18 yaşında erkegin 17 yaşında kız arkadaşıyla yatması sonrası ayrıldıklarında kızın tek suç duyurusu o cocugun cocuk tecavüzcüsü kapsamına girmesine neden olur. Hepimiz cocuk tecavüzü diyince 13 yasında kıza falan sanıyoruz ama bu olayın cogunlugu 15-18 yas arası ınsanlarda oluyor bence sınırlamalar olabilir

25 yasın uzerınde adam yapıyosa su 17 yasında kıza olmussa su vs gibi seyler olabilir. Yani o detaylarını bilmem boyle midir ama 18 yasında erkegın 17 yasında kızla yatması ile 62 yasında amcanın 17 yasında kızla evlenmesi aynı sey degıldır gibime gelıyor.

onuda ayarlasınlar işte
hatta bildiğim kadarıyla amerikadaki sistem şu şekilde
17 yaşında biri 18 yaşında biriyle birlikte sorun olmuyo
16 da 17 ile
bu şekilde bi sistem getirilebilir
Sosyal ağlarda paylaş

kisasa kisas ister deli gonulde ceptelefonuna atilan darbe.doc dosyalari ile insanalrin icerde tutuldugu bir yargi sistemine sahip bir ulkede yasiyorsunuz

geri donusu olmayan bu tip yaptirimlari unutun bu hukuk sisteminde, yoksa yarin birisi emniyette bilgisayariniza 12 YEAR OLD ASIAN SCHOOLGIRL.avi yi cakar, bosu bosuna gider ekipman
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

Tecavvüzün cezası müebbet olmalı.
Ama işte "allahıma yalvardım" diyince çıkmicak adam sürünücek orda ölene kadar.

Allahına kurban senin ben. Ekşi boyle 10 post atıyosun kontrol edıyor oyle alıyor falan ya. Bizde başlasak ya beyler aslında, guzel olmaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...