Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bülent Aplaya yeni sevgili

goldbären

Öne çıkan mesajlar

said:
Posta gazetesinde yer alan habere göre; Bülent Ersoy genç sevgilisi Berk'in annesi Şehnaz Yılmaz'ı yakın çevresine "En yakın arkadaşım, sırdaşım" diye tanıtıyor. Şehnaz Hanım'da bu ilişkiyi en başından beri biliyor. Bülent Ersoy, İbrahim Tatlıses'in geçtiğimiz pazar akşamı yayınlanan Beyaz TV'deki şov programında da şunları söylemişti: "Şarkılarımı İzmir'de yaşayan canım dostum Şehnaz'a ,ithaf ediyorum..."

olay çözüldü beyler annesi güne gittiğinde diğer kadınlara artizlik yapıyodur
Sosyal ağlarda paylaş

Abi magazin dünyası inanılmaz leş bişey ya. Reklam yapmak için partner bulan bi ibre, ve para karşılığı onun partneri olan aptal. Sevişeceklerini düşünen var mı bilmiyorum da böyle bişeyde adının çıkması bile inanılmaz kötü. Yani bize göre öyle tabi, insanlar bilmiyorum artık değer yargısı falan kalmamış millette. Ailesi destekliyormuş falan, filan..
Sosyal ağlarda paylaş

benım anlamadıgım bulent aplanın boyle gereksız reklamamı ıhtıyacı varda kendını rezıl etme pahasına kameralara cıkıp 2 3 seneye bı yenı sevgılım budur dıye tanıtıyor mıllete.
hadı kestirdi etti ona karısmıyorda millet boyle gıderek dahada ıgrenclesıyor kanımca
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır sesi İNANILMAZ İYİ.

Alanında en iyilerden, belki de yaşayanlar arasında en iyi.

Milleti eğitse, okul açsa ne bileyim, Türk Sanat Müziği eğitimi verse. Bunlarla göz önünde olsa..

Yeni nesil tsm sevmiyor, aptal saptal şarkılara bayılıyor biliyoruz ama bu işle ilgilenen ve yetenekli olan çok insan var, ölmedi yani. Neden böyle kötü işler peşinde anlayamıyorum.

Hatta edit:

ne kadar iyi olduğunun göstergelerinden biridir.

http://www.youtube.com/watch?v=eEXdeCRRbxs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...