Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi şehirdesiniz ve ne işle uğraşıyorsunuz anketi

Bone

Öne çıkan mesajlar

Mudur degilsin, salliyorsun demiyorum ki. Bir durul diyorum.

Su konuda bile geldin satastin satastin sonra bir meslek yazdin. Dogru yanlis cok da fifi de sebep ?

Atar falan yok ayrica, gayet normal sekilde soyluyorum. Gayet agresif post'larin var foruma tekrar geldiginden beri.

Ha diyorsun ki iyilik yaramiyor sana ne, go go devam.
Sosyal ağlarda paylaş

tim
bana diyosun bi geçmiş postlarına bak %90 ı millete atar yapmakla geçmiş
ben böyle takılıyosam size dert olmasın. kalkıpta sana bişi söylediysemde gelir söylersin muhabbetimiz yok deil. sana karşı bişi desem içim yanmaz
atar yapmak için giriyosun foruma. ya farkında değilsin yada gerçekten dalga geçiyosun bizle atar yapmıyorum diye.
varsa şikayetiniz şikayet edin banlanıyım yani bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Haci su muhabbette bile tersten anlamaya gayret ediyorsun. Gayet rahatsiz edici post'larin var, ozellikle tekrar geldiginden beri de diyorum ya cok da fifi. Ha Gokalp seyimde degil anlaminda degil, lafi yiyen ben olmadigimdan cok da fifi. Rahatsiz olan donsun yazsin.

Boyle bir siddet bir celal gidiyorsun, ona dikkatini cektim o kadar. Kaldi ki durul bi rahatla diyorum kotu bir sey demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

vaperon said:

1)İstanbul
2)I.T. Samsung, yakında NTV inşallah... :)

Flatofis ?

Samsung Heavy Industries planlaması oldu Türkiye'de. Alt yapı kurulumu, planlamasında çalışıyorum yardımcı olarak. Bir müddet sonra işi ağırdan almalar başladı. Orta doğu ofisi açılmasını erteleyeceklermiş. Ben de işsiz kalmadan sağa sola saldırıyorum işte. :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...