Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

4Ever said:

@subzero

bana anlatıp öğretmeye başlayabilirsin.
Bu iş nasıldır,
Nasıl başlanır
Önemli noktaları nelerdir.
İlk başta ne kadar param olmalı. Ve olan şu kadar param ile ne kadar karı nekadar sürede elde ederim.

tşk ederim :)

aslında buyuk sırketler %20 ile %50 arasında muazzam basarı olur tabii ama kalkıp 100 lira yatırıp 130 lıra olursa cok sevınmeyın :D bu bahsettıklerım 1 senede genelde.

http://en.wikipedia.org/wiki/Stock_selection_criterion

su da amerikan borsalarında %95 tutan bir yontemdir turkıye de ne kadar tutar bılmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hergün girip günlük dalgalanmalara göre al sat yapıp takip edecek bünyem de, vaktim de, bilgim de yok; fakat daha önce yapıp, diğer yollara(döviz, altın fon vb) göre göreceli olarak 2-3 kat fazla kazandığım yöntem var. "Borsa battı, yılın en düşük değeri hepimiz ölecez" dedikleri zamanlarda başka yerlerden paramı çekip ilk 100 içerisindeki (işbank, şişecam vb) yerlere gömüyorum. En kötü ihtimalle bir sene içerisinde faiz vb değerlerden fazla kazandıran bir yere geliyor zaten. Bu yöntem doğru mudur? Çok pis tokatlanma ihtimalim var da ben mi şanslıydım, farketmedim? thx
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

hergün girip günlük dalgalanmalara göre al sat yapıp takip edecek bünyem de, vaktim de, bilgim de yok; fakat daha önce yapıp, diğer yollara(döviz, altın fon vb) göre göreceli olarak 2-3 kat fazla kazandığım yöntem var. "Borsa battı, yılın en düşük değeri hepimiz ölecez" dedikleri zamanlarda başka yerlerden paramı çekip ilk 100 içerisindeki (işbank, şişecam vb) yerlere gömüyorum. En kötü ihtimalle bir sene içerisinde faiz vb değerlerden fazla kazandıran bir yere geliyor zaten. Bu yöntem doğru mudur? Çok pis tokatlanma ihtimalim var da ben mi şanslıydım, farketmedim? thx

Vaktin yoksa sasma bu sistemden,senin yaptigin gercek yatirimcilik iste.. Aynen devam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...