Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banka seçimi

Mithat

Öne çıkan mesajlar

throine said:

garanti internet bankacılığı + sanal kart cart curt.(tu)

garantinin interneti güzel ama genel olarak türkiyede en leş 3 bankaya çok rahat girer.

tavsiye etmiyorum kesinlikle.

ziraat en rahatı. tek kötü sey sanal kart çıkartmak icin düz kredi kartına ihtiyaç duyman.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

çekmezler, çekerlerse bile itiraz edersin iade ederler. işbankası çekilmeyecek dediği halde çekmişti itiraz etmiştim geri vermişlerdi. garanti de aynısını yapar.

diğer bankalarda nasıl bilmiyorum ama garanti anlaşma sebebiyle çekmemesi gereken bazı paraları önce çekip (sistem otomatik çekiyor heralde) ardından geri yatırıyor (bunun için de ayrı bir sistem yaptılar mı merak ediyorum)

madem ben bişi demeden geri yatırcaksın, yani çekmemen gerektiğini biliosun, ne diye çekiosun be banka
Sosyal ağlarda paylaş

iş bankasının internet muabbeti çok banel,

yapı kredi FTW.
Ayrıca kart parasına gelince, o bankayla arandaki muabbete bakar. İş bankası benden almıyor mesela.
Yapı kredi hesabım da maaş hesabı olduğu için almıyor ( maaş hesabından para kesmiyorlar ).

Gittiğinde, orada ki ilgiliye sor durumu ben para ödemek istemiyorum ne yapmalıyım de.

ayrıca yapı kredinin internet bankacılığı gerçekten çok iyi, delirtmiyor adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

iş bankası'nın internet şubesi o kadar güvenli ki hesap sahibi olan beni bile giremiyorum. girmek için yanımda java destekli bir telefon bir de o küçük uygulama yüklü olmak zorunda. -.-

ahah aynen katiliyorum buna, girmek istedigim zaman ben bile giremiyorum is bankasina. 2-3 ayri sifre, yok cep telefonuna gelen ayri bir sifre, sonra bir sifre daha sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...