Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zaytung? Kalitesiz bilimkurgu? Kötü Şaka? Siz Seçin

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

Valerius said:

seçenekler arasına "çamur at izi kalsın mantığıyla yapılmış haber" şıkkı konulsaymış işaretlerdim.

şu habere inanan olur mu ki izi kalsın diyeceğimde, "ben allah mekkeden arıyorum hangi peygamberimi istersin" diyen telefona sırf mekke kodlu diye yüz milyarlar kaptıran insanların olduğu bir ülkede yaşadığımız aklıma geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

şu habere inanan olur mu ki izi kalsın diyeceğimde, "ben allah mekkeden arıyorum hangi peygamberimi istersin" diyen telefona sırf mekke kodlu diye yüz milyarlar kaptıran insanların olduğu bir ülkede yaşadığımız aklıma geldi.

Kendisini Cebrail olarak tanıtıp para toplayanı duymuştumda, Allah'ım diyene inanan gerizekalı da mı varmış lan ahah:D
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Soimyr said:

Kendisini Cebrail olarak tanıtıp para toplayanı duymuştumda, Allah'ım diyene inanan gerizekalı da mı varmış lan ahah:D

Kendini Hz. Hızır olarak tanıtıp evine geldiği adamdan ziynet (takı olarak değil ama lira falan da olabilir) isteyen adam var. Ziynetleri aldıktan sonra "Bunlar yetmez. Evde başka ne var?" demiş. Kurbanın (!) evin içine buyur etmesinden sonra evdeki dizüstü bilgisayarı beğenip "tamam, bu olur." demiş. Ziynetleri ve dizüstünü aldıktan sonra elini kolunu sallaya sallaya gitmiş. Olayın ortaya çıkışı mağdur (!) arkadaşın bu olayi akrabalarına anlatmasından sonra olmuş. Akrabaları "dolandırmışlar seni" demişler. Adam akrabaları akıl verince polise gitmiş. Sonra yakaladılar Hazreti Hızır Aleyhisselam'ı. Bu suçu işlerken yanında bir arkadaşı daha varmış. O herifi de başka bir peygamber diye tanıtmış. Ne diye tanıttığını hatırlamıyorum şimdi. Mağdur arkadaşı kandırırken adama "ben bunları satacağım ve ihtiyaç sahiplerine dağıtacağım. çok sevaba gireceksin." falan demiş. Mağdur avukat bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...