Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geri Dönüş ve Mage Talent Önerisi

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

2 seneden sonra WoW'a dönüş yaptım, arkadaş baskısıyla :)

daha önce hep shaman kasmıştım, bir tane de 30 level Warrior'um vardı. Neyse, ilk defa Mage açıyorum.

Lakin hiç anlamam mage'den,

şimdi ben ne istiyorum, dungeon'da iyi DPS verecek, kodumu hissettirecek bir karakterin yanı sıra PVP'de de rahat etmemi sağlayacak bir talent ağacı,

ne önerirsiniz kıdemli magelerimiz ?

http://www.wowhead.com/talent
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini en güvende hissedeceğin ve mesafeni koruyabileceğin talent ağacı Frost'dur. Frost seçmenle beraber yanında her zaman Water Elemental olacağı için, toplamda 2 tane Freeze büyünüz oluyor + Deepfreeze büyün geliyor ilerde ve artı Cone of Cold ile de donduruyorsun rakibini... Eğer bunları iyi ayarlarsan yanına gelmesi zorlaşıyor çok... Birde donmuş targeta daha da fazla damage veriyorsun...

Arcane de zevkli, Arcane Blast ile inanılmaz damageler görmek çok normalleşiyor, ama tek target odaklı bana göre... Savunması çok güçlü değil ama ilk sen görürsen çok artıdasın...

Fire'ı bilmiyorum çok iyi, forumda anlatılıyor zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

fire aoe dps inanılmaz ama çoğu 1-80 dungeonda moblar çok hızlı öldükleri için tam verim alamıyosun. group questler için, eğer mob slow/root yemiyorsa ve hpsi de çoksa tek şansın arcane (en azından benim tecrübemde budur) daha yeni dragonblighttaki group questlerini solo denedim, frostun dps yetemedi mirror imagelar ölene kadar. arcane ile bütün group questleri sololadım rahatlıkla, mirror image + arcane power + managem = pewpew
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...