Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Evinde ölü bulundu?

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ahlak demedik zaten. gerçi demişim ben de kısa yola kaçmak için dedim. bi insanın aile hayatı içindeki sorumlulukları kimseyi ilgilendirmez. melahat ablanın güne giderken çocuğu evde bırakması da kimseyi ilgilendirmez. eğer o çocuk ölürse suç olur, o zaman melahatı tutuklarız.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca evet idilik haklı

yalnız ben o konuya bodozlama dalmısım ya.cocuğı katmamışım bile.

öbür türlü yine anyı şeyi savunmusum.biraz erkek yanlısı tabi olcak oadkar .)

şimdi açtım okudum.sadece jimnastik kısmı kalmıstı aklımda.evet eren talu yanlısı olmusum çok net
Sosyal ağlarda paylaş

annem de beni bırakıp güne giderdi hey gidi hey..türk filimi arşivim hep annem sayesinde olmuştur...açardı türk filimini, oturturdu beni önüne...gelsin türkan şoray gitsin tarık akan.

(tu)
fede said:

bizim mahallede bir melahat abla var. evde çocuğu bırakıp günlere gidiyo. ona da topik açalım

esas konuya gelince,valla ufak çocuğu olan bir kadının verya adamın gecenin bir köründe bir erkekle veya kadınla olması hoş değil, he eşiyle çıkar dışarı çocuğu da birine bırakırlar,o ayrı elbetteki dışarı çıkacak kadın da,ama defne'nin konusu apayrı,öldüğüne çoook üzüldüm gerçekten,çok şaşırdım duyunca,ama olaylar ortaya çıkmaya başlayınca ne söyliyim,biraz...yanlış yani.
Sosyal ağlarda paylaş

@Rewendor, yakından tanıyanlar, son derece sevecen ve sorumlu bir anne olduğunu söylüyorlar, ama zaten olay bunlar değil, olay; 3. kişilerin, gereksiz köşe yazarlarının, tanımadan etmeden, bilip bilmeden kadını linç etmeleri, ve bir de üstelik bu linç olayını, kocası ve çocuğu adına gerçekleştirmeleri gerektiğini düşünmeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

başka topiklerde gerici olmakla, burda da aşırı modern olmakla suçlanıyorum..allahım, neydi günahım?! şfldsk

yahu arkadaşlar, siz bebekliğinizi hatırlıyo musunuz bile? bakıcı diye bişey var, bebek uyurken bakıyo bebeğinize falan. bebeğine gerekli ilgiyi gösterip göstermediğine bi akşamı başka bi adamın evinde geçirmiş olmasıyla karar veremezsiniz, bu kestirme ahlak polisliği oluyo işte.

edit: daha önce de dediğim gibi, bu bariz bir erkek çifte standardı. hani tecavüze uğrayan kadının da mini etek giymekle suçlanması gibi falan..ortada bi ahlaksızlık döndüyse mutlaka bi kadın parmağı vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

smash said:

Red said:

o salak kız beni perişan etmseydi böyle düşünmezdim ama idilik haha.

üff yok böyle bi mantık ya, hak etmişsin başına ne gelmişse böyle abuk subuk düşünüyorsan zaten.

ya ben genç adamım.suan ilişkilerimde ciddiyetten uzak olmamın sebebi acı bir tecrübe de.konuyla alakalı düşüncelerim bu sebepten ötürü değil

ben ailede babanın sorumsuzluguna alışkın bir insan oldugumdan ve çevremde arkadaşlarımda sorunlu babalara çok rastladıgımdan ötürü pek umursamıyorum.hani bu konularda baba naparsa yapsın.dolayısı ile erkek takılsını savunuyorum.ha bunun dogrulugu yanlıslıgı tartışılır tabi.

bu benim düşüncem.eren taluyu savunmam kendime göre sebeplerden ötürü mantıklı geliyor.sülalemde bir sürü amca dayı var.gerizekalıların hepsi çift eşli nerdeyse.uzun zamandır gorusmesemde onlarla büyüdük.

bana normal gibi geliyor açıkcası.ama işte anneyi cok ayrı yerde tuttugumdan anne olmus bir kadına yakıştıramıyorum böyle aksiyonları.

dışardan bakıldıgında erkekte kadında bu tarz işleri yaparsa hatalıdırlar.fakat ben erkek kısmına daha çok tolerans gösteriyorum .taraflı oluyorum istemedn
Sosyal ağlarda paylaş

Adı: Nevzat Tarhan.
Yandaş profesör olarak tanınıyor.
Defne Joy Foster'ın ölümüyle ilgili bir makale yazdı.
Suçluyu buldu:
-Pagan kültürü
-Tanzimat
-Cumhuriyet
-Mustafa Kemal devrimleri
-Halkevleri
-Sosyal demokratlar
-Ve (cemaati çok kızdıracak bir tespit) masum görünüşlü canavar Acun Ilıcalı...

Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:

öyle bişey yazmış ki kimin tarafında anlamadım sdfdcvxc

niye insanlar hala kadın erkek ayrımında ya burda öyle bi ayrım yok tamamen simetrik söylediğimiz her şey. bu kadın erkek ayrımı yapıyosunuz saçmalığından bağımsız olarak ebeveyn genellemesi altında yapılamıyor mu bu tartışma
Sosyal ağlarda paylaş

said:
“Solculuk, eşcinsellik hastalık”
Nevzat Tarhan göre solculuk bir hastalık. Tarhan’ın bilimsellik süsü verdiği görüşlerle bezediği cümlelere göre, eşcinsellik de bir hastalık. Bu iki argüman da yanlış olmalarına rağmen çeşitli bahanelerle savunulabilir. Prof. Dr. Tarhan’ın bunları savunurken kullandığı argümanlardaki izlek ise, bir mantıki tutarlılık bile sergilememesi bakımından tam bir sendrom.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

said:
�Solculuk, eşcinsellik hastalık�
Nevzat Tarhan göre solculuk bir hastalık. Tarhan�ın bilimsellik süsü verdiği görüşlerle bezediği cümlelere göre, eşcinsellik de bir hastalık. Bu iki argüman da yanlış olmalarına rağmen çeşitli bahanelerle savunulabilir. Prof. Dr. Tarhan�ın bunları savunurken kullandığı argümanlardaki izlek ise, bir mantıki tutarlılık bile sergilememesi bakımından tam bir sendrom.

ne alaka defneyle bu :) hemen anlatayım istiyosan maymunlar sevişiyomuş birbirleriyle hemcins falan diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...