Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Evinde ölü bulundu?

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

abi siz amma uçmuşsunuz ya, kızcağızın neden öldüğü belli bile değilken, "su testisi su yolunda kırıldı" yazılır mı? aynı lafı vakitten serdar arseven gerizekalısı da yazmış, o da mı haklı? nasıl insanlar bunlar ya, hiç mi saygı yok, geride kalanlara en ufak bi acıma dahi yok mu?

hıncal hiç de geride kalanlara üzülün dememiş, bilhassa geride kalanların ağzına sıçmış.

evinde ölseydi ne yazacaktı bu adamlar? düpedüz insanlıktan çıkmışlar..

tamam meşhur biri olduğu için medyada çok yer aldı ölüm olayı da..arkasından böyle laflar etmek, hele bi de tanımadığı halde bunları söylemek, en hafifinden ucuzluktur, en ağırından..devam edersem ban gelir susayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten üzüldüm. Genç bir anne ve çok sevimli bir insandı. O salak diziyi izlemezdim ama best(emin değilim) diye bir kanalda program yapardı, çok samimi ve sevimli bir insan olduğunu düşünürdüm..
Huzur içinde yatsın, eşine ve bebeğine bundan sonrası için herşey güzel olsun.. Annesini kaybetmiş bir bebek ve eşini kaybetmiş bir koca olmak onlar için yeterince zor iken, medya bir de rating için salak saçma haberler yapıp ortalığı karıştırdığı için de kınıyorum.
annem bile inanmıştı kadının C çektiğine.. "ya anne saçmalama yoktur öyle bişi, 18 aylık bebeği olan biri yapmaz öyle" diyorum, "ünlü hayatı bu, bilemezsin"
cem yılmaz buzlu badem geldi aklıma..

başları sağolsun
Sosyal ağlarda paylaş

saygı var da kimisinde çoklu saygı var. tek bi olaya saygı vermek yerine bir çok olayı değerlendirebiliyorlar.
adama da saygı var
evlilik adı verilen olguya da saygı var

ben de duyunca hmm her kim kılıç çeker ise kılıç ile ölecek dedikleri bunun gibi bi durum oluyormuş demiştim.

rasyonel bi yaklaşım ve doğru bir sonuç.

bu arada yanlış hatırlamıyorsam 15sene önce falan ahmet altan'ın da bi kadınla bunun gibi bi olayı olması lazım ama emin olamadım şimdi. vaktim olursa arar bulurum bi ara eski haberlerden.

edit: neden öldüğü değil, nasıl öldüğü ile ilgili bir yazı hıncal'ın ki.. daha açık yazmak gerekir diye ekledim bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

sir said:

abi siz amma uçmuşsunuz ya, kızcağızın neden öldüğü belli bile değilken, "su testisi su yolunda kırıldı" yazılır mı? aynı lafı vakitten serdar arseven gerizekalısı da yazmış, o da mı haklı? nasıl insanlar bunlar ya, hiç mi saygı yok, geride kalanlara en ufak bi acıma dahi yok mu?

acima ayri bi $ey su testisinin su yolunda kirilmasi ayri bi$ey.

Bak $imdi, bunu ornek olarak veriyorum alinma ustune;

Teorik olarak; senin anan da seni dogurmadan once x yil uyu$turucu tedavisi gorseydi, seni emzirirken hala sigara kullaniyor olsaydi, sen daha cocukken gece barlardan cikmayip babani bi kosede birakip elin adamina verseydi;

inan ki ananin neden oldugu senin umurunda olacak son $ey olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...