Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shameless (2011) - Showtime

xaty

Öne çıkan mesajlar

us versiyonda frank sheila'nın yanına taşındıktan sonra karen kuyruk falan sallıyo sadece

uk versiyonda afedersin çatır çatır ... evde işte okulda..

sonracııma uk versiyonda barda " a pint, a chaser, and a couple of e's " istiyor frank. bira, viski ve ex veriyolar falan. uyuşturucu falan gırla dizide.

Sosyal ağlarda paylaş

us versiyonda frank markete girip ne var ne yoksa indiriyo aşşağı, beni kovalıyolar sandım vs. bişeyler geveliyo, toplatıyolar geri

uk versiyonda frank adamlardan saklanmak için karı kılığına giriyo, adamlar da aha karısı çıktı yakalayak diye bunun peşine takılıyolar, markete öyle girip dağıtıyor, içerde depoda kıstırıp pataklıyolar bi güzel.

us versiyonda o giyinme ve kovalamaca sahnesini çıkartmışlar, market sahnesi duruyo ama saçma sapan bi şekilde. hiç bi yere bağlanmamış. bunun gibi onlarca muhabbet var

Sosyal ağlarda paylaş

ingiliz versiyonu baya baya daha kötü, oyuncular ve oyunculukları, çekimler falan olsun us versiyonu çok çok daha iyi bariz. diziyi ilk keşfettiğimde ana uk varmış diyip onu indirdim de bok yani us çok daha iyi.

aynen office uk' in office us ten daha kötü olması gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

ingiliz versiyonu baya baya daha kötü, oyuncular ve oyunculukları, çekimler falan olsun us versiyonu çok çok daha iyi bariz. diziyi ilk keşfettiğimde ana uk varmış diyip onu indirdim de bok yani us çok daha iyi.

mascio said:

ana uk varmış diyip onu indirdim de bok yani us çok daha iyi.

mascio said:

mascio said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...