Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rome: Total War Demo yarın indirilebilecek

WinterWolf

Öne çıkan mesajlar

Bizim tarihçi çok gençti bu oyunu anlattık cd sini istedi verdim 1 ay sonra zar zor alabildim.
Bırakıcam dedi seni ne oynuyosun böyle oyunlarla diye

sonra kafaladık iyice oyunu öğrendi net cafede multiplayera götürüyorduk 2-3 saatlik arasında multi yapıyorduk

çok güzel geyik dönüyordu hoca ve bizim grup arasında[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla nasıl desem, bana nedense (en azından bu demoda) arabirim çok hantal geldi bu sefer. önceki oyunlardaki süper minimalist arabiririm yerine ekranın üçte birini kaplayan kullanımı güç bir arabirim gibi geldi bana. demoda pek alışamadım doğrusu, umarım ya ben alışırım oyuna ya da bilmiyorum ne olacak.. :-p yılın en çok beklediğim üç oyunundan biri halbuki, grafiğine filan laf yok tabi.. :) 3 yıllık myth 3 grafikleri gibi ama bunda binlerce adam var tabii, herşeyi kökledim muhteşem oldu, aynı gladiator filmindeki gibi, zaten ilk işim o savaşı canlandırmak olacak.. 8-)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 31 Ağustos 2004 18:49 tarihinde demiş ki:
ben zaten super komutanimda sordugum soruyla ne alakasi var ? varsa bir bildigin adam gibi soyle yoksa sohret olmak adina antin kuntin mesajlar atma .

hahah işim yok onu bunu öwcem reputation kazanmak için oda güzel , adamım işimmi yok benım , o zorlukta kolay yenıosan onun baska bi acıklaması yok , o kafandan salladıgın s.k.nd.r.k düsüncelerinide kendine sakla[signature][hline]W3xBattleNet:Mage_SoLid
Sosyal ağlarda paylaş

Bence beta olmasıyla ilgili. Ben bile tecrübesiz bi total war oyuncusu olmama ramen çok rahat yenebildim bilgisayarı. Gerçi çok basit bi savaştı zaten, arkasından kuşattığın romalıların pek bi şansı yoktu

Huun sen tahrik edici mesajlar atma. Solid sende düzeyli cevaplar ver, noktalı kürfürler düzeyden son derece uzak. Ayrılın şimdi bakıyım.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat ederseniz attack ve defense değerleri filan alakasız o kıçıkırık süvarilerin romalılara göre. sanıyorum valor değerleri hayli yüksek, burada hannibal'ın muhtemelen 8 yıldızlı kumandan filan olduğu varsayılmış.. :) ha ayrıca filler de müthiş kuvvetli, o savaş biraz fazla kolay olmuş doğrusu ama bilerek mi yoksa demo diye mi bilemiyorum.. ha ayrıca demo demek beta demek değildir, adamlar 50$'lık oyunu satın almaya ikna etmek için çıkarıyorlar bunu ve en son sürümün bütün özelliklerini taşımasını isterler. ha son dakikada final sürüme rötuşlar yaparlar ufak tefek o başka birşey..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

Bir onceki rome basliginda epey bi muhabbetini yaptik bu oyunun ama sistem gereksinimini sormayi unutmusum... eminim cok ustun bisi istior... demosu benim laptopta calisirmi acaba? p4, 256 ram... ama laptop olduuu icin 16mb ekran kartiydi galiba... allahin izniyle yarin yola cikarsam birsonraki gun donecem turkiyeye... hemen bir demoyu indirecem ama tabiki laptopta calisirsa... yoksa yeni bir bilgisayar alana kadr beklemek zorundayim... Medieval total war cok rahat calisiordu... sistem gereksinimlerini tam bilen biri varsa soylerseniz sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

Senin kullandığın tarafın atlıları çok güçlü ve fazla durum budur, üstüne hem arkadan geliyorlar hemde romalıların atlıları çok dandik. Filler ve her bölük atlı nerdeyse 200'er kişi alıyor hatta bir keresinde 400 alan olmuştu zaten geriye pek bir romalı kalmıyor bu durumda.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

ewt savaş biraz kolay olmuş. Very hardda bile mediumda yaptığım taktikle adamları ezdim ama bu yalnızca demo. Bu arada, meydandaki adam sayısı gerçek oyunun screenshotlarındakilerle kıyaslanamayacak kadar az. demodan deil daha çok screenshotlardan ağzım sulandı.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum System Requirements

• English version of Microsoft® Windows® 98SE/ME/2000/XP

• Pentium® III 1.0GHz (1000MHz) or Athlon™ 1.0GHz (1000MHz) processor or higher

• 256MB RAM

• 8x Speed CD-ROM drive (1200KB/sec sustained transfer rate) and latest drivers

• 300MB of uncompressed free hard disk space

• 100% DirectX® 9.0b compatible 16-bit sound card and latest drivers

• 100% Windows® 98SE/ME/2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers

• DirectX® 9.0b

• 3D hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX® 9.0b compatible 64MB Hardware Accelerated video card and the latest drivers*.

ATI® Radeon 7200
ATI® Radeon 8500
ATI® Radeon 9000
ATI® Radeon 9500
ATI® Radeon 9600
ATI® Radeon 9700
ATI® Radeon 9800
All Nvidia® GeForce 2 and higher[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 01 Eylül 2004 02:15 tarihinde demiş ki:
said:
huun, 31 Ağustos 2004 18:49 tarihinde demiş ki:
ben zaten super komutanimda sordugum soruyla ne alakasi var ? varsa bir bildigin adam gibi soyle yoksa sohret olmak adina antin kuntin mesajlar atma .

hahah işim yok onu bunu öwcem reputation kazanmak için oda güzel , adamım işimmi yok benım , o zorlukta kolay yenıosan onun baska bi acıklaması yok , o kafandan salladıgın s.k.nd.r.k düsüncelerinide kendine sakla

o supersin . o zaman sen muhtemelen oyunlarin grafiklerine bakip agzinin suyunu akitanlardansin . adam gibi soru sorduk adam gibi cevap veremiyorsan "meshur olma" pesinde kosma . reputeysin mis.[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...