Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ZTK | Beşiktaş - Trabzonspor | 26 Oca 2011 - 20:00

Llama

Öne çıkan mesajlar

1. yarıda tek kale maç nasıl oynanır, futbol, şut, hücum dersi verdik. 2. yarıda o gol ilk dakikada gelmeseydi oyun ilk yarıdakinin aynısı olurdu. Daha dikkatli oynamaları gerekti. İlk yarı yeterince mest olmuştum zaten, çatlaması ve afedersiniz gut olması gerekenler haddinden fazla bile oldular. Buca kadrosuyla çıktık yine. Artık takımın oyunuyla ilgili bik bik bik edemezler.

Almeida da golle buluştu. Bir Manuel Fernandes kaldı. O da atıyordu neredeyse, hırslıydı ama Onur da iyi çıkardı. Ooof of, oynanan şiir gibi oyuna mı sevinsem, cümle alemin ve özellikle sergen'in gut olduğuna mı? Karar veremedim hala. :D
Sosyal ağlarda paylaş

maç harikaydı,

o değilde onu bunu geçtim, bu maçta Toraman - Aurelio ikilisi bir harikaydı. Özellikle Aurelio, savunmada harika işler yaptı.

Lakin bu Quaresma'nın Portekiz'li kankalarını beslemeye çalışması biraz kötü oluyor. Ne bilim, Almeida olsa yoktan var edip oluşturacağı pozisyonla onu besleyebilecekken, aynı şeyi Bobo'ya, Guti'ye pek yapmadı.

Yine de çok iyiydi, harikaydı Q7
Sosyal ağlarda paylaş

Ersan sezonu kapatmış..

yapılan kontroller sonrası Beşiktaş Resmi Sitesinden yapılan açıklamaya göre Ersan'ın sol diz ön çapraz bağında yırtık tespit edildiği ve sezonu kapattığı öğrenildi. Ersan Adem Gülüm'ün önümüzdeki hafta ameliyat olması planlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

evet aman ha bu kasaplar sakatlar diye işi bu olan hakem yerine shuster önlem almalı dimi. çok vizyonsuz bu adamda canım.

geyik bi yana, yenilsek daha az üzülürdüm heralde. yetenekli genç yükselişte bir adam =/ bide şimdi bütün türk-yabancı kadro olayının içine limonu sıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden yenilince veya durumu kötüyken dalga geçerdi diğer takım taraftarları. Normal karşılanan bişeydi de, şimdi yensen bile bi bok atma çabası başladı. Hatta maç başlamadan kötüleme çabası başlıyo zaten. Pozisyonları bile tartışmıyoruz, o derece oldu. Bi de yenilseydik ts'ye ne olucağını bile tahmin edemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Apranax said:

evet aman ha bu kasaplar sakatlar diye işi bu olan hakem yerine shuster önlem almalı dimi. çok vizyonsuz bu adamda canım.

geyik bi yana, yenilsek daha az üzülürdüm heralde. yetenekli genç yükselişte bir adam =/ bide şimdi bütün türk-yabancı kadro olayının içine limonu sıktı.

Yenilseydik de sakatlanmasaydı Ersan. Yedek stoper yok şu an zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...