Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manga: One Piece (bol spoiler içerir)

Virus

Öne çıkan mesajlar

Boneslark said:

dragon un kurtardığını biliyorum da, dragon un havayı kontrol etme veya yıldırım gücü olup olmadığını net biliyor muyuz ki ?

Hayır ama çıktığı/göründüğü her bölümde kapalı bir hava ve şiddetli bir rüzgar var.Buradan yola çıkarak rüzgarı kontrol edebildiğini ve bu sayede manipülasyon ile fırtına/yıldırım/şimşek falan çıkarabildiğini düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca flashbacklerde saboyu kurtardığı bölümlerde gemisine geri geldiğinde hiçbirşey yokken yine şiddetli rüzgar çıkıyor ve gemisi hep sislerle gidiyor bunlara dayanarak rahatlıkla bu adamın havayı daha doğrusu rüzgarı kontrol edebildiğini söyleyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Anası öldürecek bence onu (bir önceki bölümlerde gördük kendi bebesini öldürdüğünü) ya da başka bir oğlanı ile evlendirecekler germanın.

Tayfaya katılacağını sanmıyorum çünkü sanjinin olayı biter bence.O jön kişiliğinin altındaki abazalık bitmemeli asdkfjsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bir yonko ve onun mekanından bahs ediyoruz ki yanında bir okadar güçlü germa var marcolar gelse ne olur?
Luffy Linlini etkileyecek azmiyle kesin geçmişten bişiler hatırlatır ya da vivre card bütün olayın seyrini değiştirir ki daha oturmayan bir sürü şey var pedro neden orada bahs edilen pekomsun zaafı ne?Birileri olayı başından beri biliyordu gemiye mesaj yazmış kim bu tip?
Kıssadan hisse gerçek bir kapışma görmicez yonko vs luffy çok erken ama zaten bunlar birbirine sözlü luffy ağızına zıçacam senin demişti bakalım neler olacak :D
Muhtemel jinbei ye yaptığı oyundan oynayacak luffylere en son.
Yani çok erken yonko ile kapıştırmak için doflamingo tier birini yenmek için koca bir arc şebeklik izledik ki zar zor yendi onca yardımla burada bir avuç adam zor o iş ki bence böyle bir kapışma için çok erken.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...