Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manga: One Piece (bol spoiler içerir)

Virus

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
müthiş ya tüylerim diken diken oldu. "do whatever you want" durumu olur diye düşünüyorum, ümit ediyorum.

799

çünkü böyle bi gelişme animenin işlenişinde çok farklı çeşitlilik, yenilik imkanları yaratır. Oda'nın bunu düşünmüş olacağını umuyorum.

her ne kadar her zaman zevkle takip etsem de fightlar genelde aynı biçimde işleniyor. biraz dayak yiyip, didinip sonra pat dövüyor luffy. bu durum animeye yeni boyut kazandırır

Sosyal ağlarda paylaş

Ohyş

799

Mükemmeldi ya. Bence kesin kabul edecek. Önce bi mızmızlanır filan ama orda onu ikna edecek çok kişi var. Ki şu koca arc boyunca çok yer verdi tek tek bu kadar karakter tanıttı bize Oda. Açıkçası bu sayıdan önce biraz gereksiz bulmuştum. Şimdi herşey oturdu yerine. Division Liderleri olarak çıktılar sonuç olarka karşımız. Bayıldım gerçekten.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu bölüm başladığında düşünmüştüm aynısı olmasada bunların luffye yardım edecekleri çok aşikardı bu şekil boss olması bence çogyi olacaktır gelecek açısından çünkü bundan sonraki düşmanlar sadece tayfa ile yıkılacak cinste değiller bariz belli.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...