Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SSL Beşiktaş - Bucaspor 21 Oca 2011 20:00

PZero

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Llama said:

Dartanian said:

Abi çok gazla başladınız aynı geçen seneki biz sdf

yemin ediyorum sezon biticek hala geçen seneki biz diyorsunuz yaa

Bunu besiktasli diyince qq oluyor..
Gecen sene guti'niz mi vardi Q7'niz mi vardi.. simao almeida mi aldnz naptnz ??
Gecen seneki gs tribünu dolduramazken.. gruptan cıkmayi garantiledgmz avrupa macnda gece saat 22.05 maci olmasna ragmen ali sami yen kapasitesi kadar seyirci vardi...
Her hafta ayni muhabbet döndu ilk yari burda... devam etcek gibi görunuyor..
---
P.S: Tabata dondurulmstu ama Fernandes ile ilgili acıklama gelmedi acaba yetsmedimi ki

lol bi izleyip görmek lazım o adamları alınca takım olamayabiliyosun sonuçta.

Bi izleyin 2 maç kazanın sonra gaza gelin futbolcuyla gaza gelmeyin.

Ayrıca ligdeki konum olarakta şuan geçen seneki bizden kötüsünüz.

Tribünü dolduruyorsunuz çok güzel gösteriler falan seviyorum çarşıyı da sportif başarı demek değil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam zaten geçen sene buraya kadar biz de geldik :D

Bundan sonra görmek lazım takımınızı işte.Bekleyin 3-4 maç kazanın avrupa maçı da geçsin bi eleyin sonra uefa şampiyonluğu lafları geçsin falan gaza gelin motive olun.

Hatta gruptan lider çıktıydık yanlış hatırlamıyosam :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Tribünü dolduruyorsunuz çok güzel gösteriler falan seviyorum çarşıyı da sportif başarı demek değil bu.

Sportif basari olmadan da mutlu olan bir taraftar oldgmz icin olabilr... takım tepe taklak giderken de mustafa denizlinin arkasnda durup seneye daha iyi oynat hocaaa diye bagirdgmzdan olabilr..(git seneye gelme hoca diye değil)
Sadece kazandgmz mactan diil kenarda yıldzlarin ısınmasni seyrederken bile zevk aldgmz icin olabilr.. De ki bu sene bjk sampiyon olamucak matematiksel olarak.. yine dolar o tribünler..
Biz gayette gaza gelebilrz suan.. Türkiye diyince akıllara gelen ilk isimler olcak futbolcularmz TD'miz oynadgmz oyun..
Cok dert etmeyin yani ;) biz ligi 3. de bitrsek 5.de bitrsek gecen seneki gs'den kat kat iyi durumdayiz suan..
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir sportif başarı görmediğiniz ve buna alıştığınız için olabilir :)

Tamam siz gazla çalışmaya devam edin umarım 1ay sonra takım oynamıyor rehavet var mücadele etmiyor, isteksizler reröre schuster gitsin demezsiniz.

Ayrıca ben geçen seneki biz derken sportif başarıyı kastettım gazımız fena sönmüştü, yoksa istediğin kadar destekle banane.O beni ilgilendirmez sadece gazınız sönücek biz tecrübe edindik ordan biliyoruz.

He tabi sönmeme ihtimali var umarım da sönmez uefada bi başarı eden 2.bi kulübümüz olur.
Sosyal ağlarda paylaş

@Dart..
Baskan o dönemde cidden sıcıp sıvıyordu.. ama secim zamani ortaya cıkıp.. surda surda yanls yaptm dersimi aldim,aslında söyle yapmam gerekrdi fln filan diyince degscegnin sinyallerini vermsti acıkcasi.
Gercekten güzel bir yönetim kurulu kurdu..Ayrica hata yaptgnda yuhalamasni biliyorsan basirida da alkıslamayi bileceksin.. Adam imkansiz denen formasi anca gelir denen adamlari getirdi.. 1 yıl icinde dunya capinda(öyle fotamac yıldzi diil yani) 4 tane yıldız oyuncu getirdi.. Tebrik edilesi bir basaridir..(iversonu sayarsan 5 hatta)..
Sonuc olarak istedgn video'yu koy.. istedgn kadar gs ile karsilastr.. suan tünelin sonunda isık gören tek takım besiktas bunu degstremezsin..
Biz yoktuk siz sampiyon oldnz,gecen seneki biz gibisinz rörör. gibi züğürt tesellilerni bırakin bence.. ayhan mutafa sarp ile napcaksnz ona bakin biraz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

E tamam da abi geçen sene bizim futbolcular isteksizdi takım iyi olmasına rağmen ve onlara tepki kondu.Kim hatalıysa ona tepki konuyo demekki çarşı da koyuyo ua'da koyuyo herkes koyuyo

Eğer futbolcularınız aynı geçen seneki futbolcular gibi oynarsa tribünleri doldurursunuz ama onlara da tepki gelicektir yani :)

Sadece bu gazla başlamak iyi değil, konu nerden nereye geldi.Bugün izleyin bi maçı, takım neler yapabiliyor, durumları ne falan, takımın kapasitesi ne görün bunları.Sonra değerlendirin. İsim değil sahada ortaya konan futbol önemli.

Tünelin sonunda bu sene ışık yok belki seneye var ama bu sene yok bence..

Ayrıca yıldırım demirören gidince takımın mali yapısını gerçekten çok merak ediyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

iverson geldi takımın durumu belli

q7 ve guti vardı takımın ligdeki durumu belli.

Şimdi de sakatlık reröre demeyin.Burası türkiye o 4 oyuncunun 4ü de aynı anda sakatlandığı durumlar olucak :)

He sakatlık reröre derseniz eğer geçen seneki biz oluyo yine :P

http://img18.imageshack.us/img18/9097/153751870a.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen seneki biz şu oluyo.

Lig başlamadan yapıldı bir güzel transferler ve lig başladı.İlk maçlar gs farklı galibiyetler aldı.Topiclere bakıcak olursan gs bu sene açık ara şampiyon, uefa final garanti, eski gs ruhu geri döndü, kimse karşımızda duramaz, Bjk ne yaaa, Fbyi saraçoğlunda rahat geçeriz gibi laflar edildi.

Peki sonra noldu gazımız patladı kendimizle bile dalga geçicek duruma geldik, havamız da gazımız da söndü.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

applev0dka said:

.. suan tünelin sonunda isık gören tek takım besiktas bunu degstremezsin..

http://files.sharenator.com/lol_face_Your_MumMom_Jokes-s274x280-119842-535.jpg

gs en büyük transferi diye getirdgi misi'yi 7-8 mac oynatp yolluyosa.. orta sahasi ayhana emanetken,nerde beles adam onu alsak diye gezen bi yönetim bastayken..
fener galibiyeti unutmus alex olmadan fener anadolu takımı kalitesinde bile diilken... besiktas yedek oyuncularni satsa gs'de ilk 11'e banko girecek bir durumdayken.. biri avrupa ve kupaya veda etmis.. digeri lige veda etms elinde kupa kalmsken.. 3 kupada birden yoluna devam eden takıma bunu dmek cidden
lol lol lol
lol loool
yani...
at gözluklerini cıkaralm bide cekemiyorsak anten takalım...
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

tabi beşiktaş müthiş genç bir jenerasyon kurdu, önü açık. evet.

hadi herşeyi geçtim lig fb, gs ve bjkdan ibaret sanki.

abi sunu demen cok ironik farkindasin dimi..
sampiyon oldgmzda gs fener kötüydü sampiyon oldunz diyordunz noldu simdi.. isinize gelmeynce cevir kazi yanmasin durumuna gectinz hemen :=)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Masquerade said:

tabi beşiktaş müthiş genç bir jenerasyon kurdu, önü açık. evet.

hadi herşeyi geçtim lig fb, gs ve bjkdan ibaret sanki.

abi sunu demen cok ironik farkindasin dimi..
sampiyon oldgmzda gs fener kötüydü sampiyon oldunz diyordunz noldu simdi.. isinize gelmeynce cevir kazi yanmasin durumuna gectinz hemen :=)
Bunu derken bursa henüz şampiyon olmamıştı.

Devrim oldu ligde geçen sene, tehlikenin farkında mısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...