Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19 Ocakta ne olmuştu?

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Ya anlamadığım şimdi neden bana veya başka birine Dinki sevdirmeye çalışıyorsunuz ki anlamıyorum. Sevmiyorum sevmeyeceğim sevmedim bu adamı. AMA daha öncede dediğim gibi katillerinin ve yandaşlarının yakalanmasını gönülden isterim.

sana kimse bir şeyi zorlamıyor ki sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun abi. biz burada anıyoruz yani hoşlanmıyorsan sevmiyorum yeeaa diye niye girişiyorsun ki konuya?

sevmeme hakkın var ama seven insanların arasına girip te ben sevmiyorum deyince garip duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

mokoko said:

devletin görevi değil mi vatandaşını korumak. hrant dink bir türk vatandaşıydı. öldürülceği bilinmesi rağmen devletin herhangi birimi (polis mesela hani vatandaşları korumak için gorevli olan birim) hiçbişi yapmadı. ben nası güveniyim bu devlete beni yada başkalarını koruyacağına dair? kimse hrant dink'i sevmek zorunda değil. ama ortada bir cinayet var.

bunu diyen sizmisiniz polisin devletin görevi halkı korumak diye ?
burda 7/24 türk polisi şöyle böyle diye ağlayan sizsiniz be utanın.
polis korumuyo şudur budur diye bık bık ötüyosunuz sonra görevi değilmi bizi korumaları diyosunuz.
türk polisinden ümidi kesen, polisle işim olmaz diyen siz sadece hrant dinkin öldüğü günmü polis bizi korumak zorundaydı diye ağlıyosunuz.

2011 in en kötü postu bu olabilir, gökalp ilkokul seviyesine indirip açıklayayım,
polisin görevi insanları korumak, polisliğin ve silahın arkasına sığınıp masumlara eziyet etmek değil her türlü hırsızla katille iş birliği yapmak yerine görevlerini yapmaları gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Dinki sevmiyorum diye belirtme sebebim ilk yazımda Dinki sevmeyenler faşisttir hepsi adamın öldürülmesini destekledi kahrolsun devlet havası yazılardan dolayı. Ben Dinki sevmezdim ama öldürülmesine üzüldüm ve katyilleri yakalansın demek için girdim sizin Dinki severdik üzüldük katilleri yakalansın yazınızı bölmek için değil. Aynı şeyleri diyoruz tek fark sen Dinki seviyorsun ben sevmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi of neyi tartışıyosunuz siz ya?? adam öldürüldü tamam. bitti. olay üstünden 4 yıl geçmiş abuk subuk gruplar olay üzerinden prim yapmaya çalışıyo herkes farkında. Adam yazmış anma günü var diye. gitmek isteyen gider. Benim gibi düşünenlerin sittin sene alakasıda olmaz.

Anma günü fln?? saçma lan.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bu topic'i geçenlerdeki kedi cinayeti olayıyla karşılaştırıyorum.

napolyonn: yazıklar olsun pis iğrenç yaratık nasıl kıydın o kediye
mokoko nilep ben falan: bunun sebebi insanların ailelerinden sevgi görmemeleri vs.vs.
dragonmax: hayır niye hepimiz kediyiz ben onu anlamadım hacı
kermit: kedi de köpeğini tırmalamış yani. ben kediyle herifi aynı kefeye koymuyorum ama kediyi savunanlarla herifi savunanları aynı kefeye koyuyorum. bugüne kadar bir sürü kedi ezildi otobanda o zaman nerdeydiniz? bu olay da unutulacak yakın zamanda.
dragonmax: kimse kimsenin fikrine karışamaz ben kediyi sevmiyosam sevmiyorum sen seviyosan seviyosun bu kadar.

bak hakkaten muhabbetin özeti bu yani düşünün bi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bodoslama girerim çünkü aşırı saçma geliyor böyle konular. daha doğrusu böyle konularda bir noktaya odaklanıp ki o odak noktası sevme sevmeme muhabbeti ifritlik benim için. Hayır bir de bu ülkede neler oldu kimler suikaste kurban gitti failleri bulunamadı. Okadar tartışıldı vakti zamanında sonuç ne oldu 0
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar mesele hrant dinki sevip sevmemek veya sevince anınca resslenip resslenmiyeceği değil.Ortada ırkçı bir şekil de öldürülen bir insan var ve devletin çeşitli örgütlenmelerinde ki bazı insanlar bu ırkçı cinayete göz yumarak destekledi.Ortada bir kurumsal problem var bunu görmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

devletin görevi değil mi vatandaşını korumak. hrant dink bir türk vatandaşıydı. öldürülceği bilinmesi rağmen devletin herhangi birimi (polis mesela hani vatandaşları korumak için gorevli olan birim) hiçbişi yapmadı. ben nası güveniyim bu devlete beni yada başkalarını koruyacağına dair? kimse hrant dink'i sevmek zorunda değil. ama ortada bir cinayet var.

burdaki en aci verici olay devletin tarafinin olmasi. hrant dink seveni sevmeyeni olabilir, hatta guzel olmesini isteyen de pek tabi olabilir ama devletin bu taraflardan herhangibirine gecmesinin hic bir aciklamasi olamaz. devlet tarafli olduktan sonra hangi birimine guvenebilirsin ki zaten?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

kermit said:

mokoko said:

bunu diyen sizmisiniz polisin devletin görevi halkı korumak diye ?
burda 7/24 türk polisi şöyle böyle diye ağlayan sizsiniz be utanın.
polis korumuyo şudur budur diye bık bık ötüyosunuz sonra görevi değilmi bizi korumaları diyosunuz.
türk polisinden ümidi kesen, polisle işim olmaz diyen siz sadece hrant dinkin öldüğü günmü polis bizi korumak zorundaydı diye ağlıyosunuz.

2011 in en kötü postu bu olabilir, gökalp ilkokul seviyesine indirip açıklayayım,
polisin görevi insanları korumak, polisliğin ve silahın arkasına sığınıp masumlara eziyet etmek değil her türlü hırsızla katille iş birliği yapmak yerine görevlerini yapmaları gerekiyor.

yapmaları gerekiyor bende biliyorum uzun adam
ama burda gelip polis görevini yapmıyor diye ağlayan sizsiniz onu demek istiyorum
yetersizlik yapma arda
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Absolut said:

Ya anlamadığım şimdi neden bana veya başka birine Dinki sevdirmeye çalışıyorsunuz ki anlamıyorum. Sevmiyorum sevmeyeceğim sevmedim bu adamı. AMA daha öncede dediğim gibi katillerinin ve yandaşlarının yakalanmasını gönülden isterim.

sana kimse bir şeyi zorlamıyor ki sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun abi. biz burada anıyoruz yani hoşlanmıyorsan sevmiyorum yeeaa diye niye girişiyorsun ki konuya?

sevmeme hakkın var ama seven insanların arasına girip te ben sevmiyorum deyince garip duruyor.

burası public bi forum
sınırları bildiğim sürecede yorumumu yapıyorum.
sevmiyorum dediğimdede garip kaçıyosa o senin sıkıntın işte
bu yüzdende "genç cahil" diye yetersizliklere başvuruyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

kermit: kedi de köpeğini tırmalamış yani. ben kediyle herifi aynı kefeye koymuyorum ama kediyi savunanlarla herifi savunanları aynı kefeye koyuyorum. bugüne kadar bir sürü kedi ezildi otobanda o zaman nerdeydiniz? bu olay da unutulacak yakın zamanda.

unutulmadımı öldürülen kedi olayı ?
kim hala o çocuğu bulursam öldürücem kafasında ? varmı arayan falan. yok tabikide.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

kermit said:

yapmaları gerekiyor bende biliyorum uzun adam
ama burda gelip polis görevini yapmıyor diye ağlayan sizsiniz onu demek istiyorum
yetersizlik yapma arda

e görevini gene yapmadı diyoruz tutarsızlık nerede?

bende diyorumki hrant dinkin öldürüleceğini bildiği halde görevini yapmamış diyorum
anlama yeteneğiniz nerde ?
Sosyal ağlarda paylaş

bu halkların kardeşliği TİM'indeki arkadaşlar, Bush öldürülseydi sevinirlerdi dimi, dimi dimi ?
aaa hiç olurmu onlar halkların kardeşliği TİM'i, tabiki sevinmezler, sadece bir insan öldürüldüğü için üzülürlerdi.

ok, peki bush öldürülseydi, her yıl HEPİMİZ BUSHUZ, YAZIK GÜNAH, LANET OLSUN BU KATİLLERE diye anma töreni yaparmıydınız?

hayır yapmazdınız.
neden?
çünkü bush kaka..
peki HIRANT NİYE İYİ? b, dikili fidanı mı var, vatana millete hayırlı bişey mi yapmış, bana vatanıma ülkeme halkıma insanıma ne süper über düber iyiliği dokunmuş bu adamın. ölümü bile halkı böldü, yaşarken ne yapmış da ben seveyim bunu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...