Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cidden mi...

capul

Öne çıkan mesajlar

bi grup zeki arkadaşımız melih gökçek'e twitterdan mesaj atalım diyor. sonra bunların içinden daha bi üstün zekalı olan ayparçası çıkıyor adama "Hocam şu adreste sizinle ilgili ileri geri konuşuyorlar" diye link de veriyor.. ha bi ara trollenirse forum, birisi gelip fake account ile bişi yazarsa sorun olmaz diye mi düşünüyor bu forumun pırlantası bilemiyorum tabii..

lan benim 6arkadaşım davalık oldu nette yazılanlardan. büyük bir kısmı borsa forumundan gitti. şirket hakkında "bunlar çok oyuncu!!!" falan tarzında bişiler yazdıkları için uğraştılar durdular. bi tanesi "hoca bize feci geçirdi bugün" yazdığı için 31aralıkta avukatı ile görüşüyordu.

ne sanıyorsunuz bilmiyorum ki?
çocuk oyunu mu olm bu?

benim işim orada sizi hizada tutmak. gidin inciye. orada yapın hacım. ben izin vermem. onu da mı beğenmedin git dyna'ya falan şikayet et beni..

saçmalık, sadece saçmalık.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Melih Gökçek'e attığım bir mention'da
"Hocam şurda hakkınızda ileri geri konuşuyolar: ling" tarzı bi şey vardı, sanırım onun için.
Rahat olun o kadar da değil. Hak var hukuk var bu ülkede. O topicte ne hakaret vardı ne başka bişi. Forum gitmez yani merak etmeyin.

o pırlanta buymuş meğer..

o anda hakaret yok.. peki sonrasında olup olmayacağını, bir aptalın gelip de sahte bir hesap ile hakaret etmeyeceğini garanti edebilir misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Fake Twitter hesabı topiği ile bu olayın alakası yok, o olayın sonunu tahmin edemedik, kabul.

Forum sitelerinde yazılanlardan tamamen "kullanıcılar" sorumludur. Bizzat bir örnek geçirmişliğim var benim de, bi dünya soruşturmayla şeyle uğraştım yani ki buraya da yazmıştım. Bir tecrübem var yani bu konuda ki o yüzden yazdım ben de. Fake hesap açıp küfür eden olursa yapmanız gereken tek şey IP bilgilerini iletmek oluyor bu durumda ki yapmayın abi, o kadar da gerizekalı insanlar yok aramızda ya.

Edit: Gerçi var ya cidden. Düşününce var yani, ne diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

vaaar... olmaz mı? en azından henüz bir seviyesizlik olmayan ve açılan konuda da taraf olmasına rağmen konunun linkini "sizin hakkınızda ileri geri konuşuyorlar!" diye verecek kadar olayı süzmeden hareket edenler var işte. yoksa o sırada ileri geri konuşma vs yok hani.

garanti bi sorun çıkacaktı. önlem alındı.

bi daha da görmek istemiyorum böyle saçmalıkları.

tamamen saçmalık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...