Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahvenizi nasıl içersiniz?

goldbären

Öne çıkan mesajlar

throine said:

french press diyen insanlar kahveyi nerden nasıl temin ediyorlar onları da yazsalar? herhalde gidip filtre kahve kullanmıyorlar? starbucks'tan falan mı çektiriyorsunuz napıyorsunuz. başka nereler var böyle kaliteli kahve bulabileceğimiz?
starbucks dışında diğer kahve zincirlerinde (gloria jeans vs.) de var böyle olanaklar. çeşitli büyüklüklerde çekebiliyolar aldığın çekirdekleri. tabi çok kaliteli olduklarını iddia edemem ordan bulacaklarının, ama kolay ulaşılabilir.

varsa öyle şurda güzel kahve vardır, rahat çektirirsiniz diyen, paylaşsa öğrensek güzel de olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

menengiç yapmasını bilmiyorum dışarda içerim.türk kahvesi orta içerim asdh

vikiye baktım da anladım niye içtiini çakaaal

http://tr.wikipedia.org/wiki/Menengi%C3%A7_kahvesi
said:

Faydaları [değiştir]

#Nefes darlığına iyi gelmesi #Ses tellerine faydası #Solunum yollarını açması #Mide ağrılarını azaltması #Göğsü yumuşatması #Böbrekteki kumların dökülmesine yardımcı olması #Afrodizyak etkisi yapması #Öksürüğü kesmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

kahveyi nerden alıyorsunuz diyen olmuş. Starbuckstan çektiriyorum diyenler, tchibo diyenler...
topic açınca herkes gurme olacak diyene ilk başta olamaz mı diyecektim sonra hak verdim.
elinizin altında internet. Kaliteli kahve diye aratın.
Sonuç :" illy "

Nerede? : "Migros"

Türk kahvesi de incecik çekilmiş kahvenin cezvede pişirilmesiyle...

İyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Turk kahvesini orta sekerli ve Gullu/Nanenli karisik nargilenin yaninda icerim..ayni anda gelsinler diye talimat veririm..

Gloria yada starcocks tarzi yerlerde aromali kahveler denerim ayda bir buyuk bardakta solerim hava soguksa karamelli biraz daha agir basar..yazlari ise frappe ..

kahve dunyasi gibi yerlerde ise brazilya - endonezya - irlanda tarzi degisik tatlari denerim kucuk kucuk notlar alirim surprizler yaparim kendime..

evde cay..
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Biz memurus soyundan gelen varlıklar olarak 3 ün 1 i karışımı olan Nescafe veya Jacobs içiyoruz an itibarı ile finallerden kalan 10 a yakın paket duruyor masamın üstünde

maddi açıdan mı dedin bunu bilemedim ama 20-30 liraya aldığın bi paket kahveden french press ile 25 bardak falan çıkıyor yani. 3 in 1 ler ne kadar bilemiyorum ama öyle lüks bi olay değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...