Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death Knight PvP

forçen

Öne çıkan mesajlar

yahu şu dkların pvpsini bukadar berbat bulan birtek ben mi varım?
UH pvp yapayım dedim, birini öldürmem çok uzun zaman alıyor.
nezaman bi warrior veya feral druid dalsa zaten klavyeyi mouse u bırakıp ölmeyi bekler oldum. resmen tiksiniyorum şu dkların pvpsinden bide main class ım olduğu için tam olarak bırakmaya da gönlüm elvermiyor.

var mı başka bu sıkıntıyı çeken?
Sosyal ağlarda paylaş

3300 resillence rogue ile dk sadece kitelayarak petine öldürtüyor, ne yazmamı bekliyorsun taktik olarak?
melee ye karşı stun immunity petten gelen inanılmaz kontrol ve damage, 25 30 saniye süren diseaseler, casterlardan burst yiyince %100 spell damage immunity, üstüne lichdom deathcoille bikaç saniyede hp fulleme

frost mage im adam kesemiyorum gibi bi başlık bu
unholy ile pvpyi domine etmemen için yeni 85 olmuş olman felan lazım
Sosyal ağlarda paylaş

pvpsinin aynen dediğin gibi olduğunu düşündüğüm için wotlk boyunca sadece pve yaptım ve pvesi gerçekten çok zevkli. şimdi arkadaşlarla birlikte oynayama başlayınca pvp yapalım dedik, arenada sıkıntı çekmiyoruz ama bg yaptığımız zaman gerçekten can sıkıcı oluyor. arenada da zaten sürekli şuna peti salayım stunlayayım, öbürüne silence atayım diye hareket ediyorum. ama diğer warrior, frost mage, feral druid classlarını gördükçe (vurdukları damageler açısından) şimdi de yaptığım gibi QQ ya bağlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

3300 resillence rogue ile dk sadece kitelayarak petine öldürtüyor, ne yazmamı bekliyorsun taktik olarak?
melee ye karşı stun immunity petten gelen inanılmaz kontrol ve damage, 25 30 saniye süren diseaseler, casterlardan burst yiyince %100 spell damage immunity, üstüne lichdom deathcoille bikaç saniyede hp fulleme
bide spellsteal olayı var 1dk cd ile. hele dün adamın teki gözümün önünde blind stealledi. dehşete düştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

dark smil tamami ile karşı tarafın yetoluğundan faydalanma skilli, sen kullandıktan sonra üstünden skilli çalmıo, sana atıo ds yi sen seciosun hangi skilli çalacağını dk'nın hani bi spell steal değil magelerin yada sen pyro hazırlarken acılan shield reflect değil dönüşün var skillden sen kendin seciosun kullanılacak seyi.

buna op diosaniz sorry but L2P
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
Ds nın kullanıabılmesı ıcın targetın mana harcıyan bır spell kullanması sart.

Druid:
-any healing spell
-Thorns
-Cyclone
-Starfall
-Hurricane

Mage:
-any single-target offensive spell
-Mirror Image
-Time Warp
-Polymorph

Paladin:
-any healing Spell inkl. Light of Dawn
-Avenging Wrath
-Hand of Freedom

Priest:
-again, all normal healing spells
-Power Word: Shield
-Power Word: Barrier
-Shadowform

Shaman:
-Ghostwolf
-single totems, but none of the calls
-Bloodlust/Heroism
-Healing Rain
-other healing spells
-Weapon Enchants
-Stormstrike

Warlock:
-as everybody knows it works with the summoning ablities right now
-Soulstone
-Armor Spells
----------
etc. Uh ıle sıkıntı yasıyorsan frost denıyebılırsın uh eye gore bıraz daha kolay oldugunu dusunuyorum pvp sının...
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde oyunda tanıştığım insanlar dışında tanıdığım herkes cata ile oynamaya başladı diyebilirim. Yani oyunu bıraktıysanız hayırlı uğurlu olsun ama milyonlarca insan oyuna yeni başladı. Siz zevkinizi aldınız bittiyse, çekilin kenerada insanlar rahat rahat oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...