Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hala televizyon izleyen insanlar

fede

Öne çıkan mesajlar

throine said:

tabi hepimiz televizyonda belgesel izliyoruz. ayrıca boş zamanlarımızda da hep kitap okuruz, tiyatroya gideriz. ayrıca en sevdiğimiz şair can yücel, en sevdiğimiz şarkıcı da sezen aksu.(tu)

belgesel izlemekle dalga geçiyor insanlar klişe buluyor belki ama hakikaten belgesel kanalları çok iyi.
digiturkteyken üç tane kanala bakardım, biri dizimax, ikincisi natgeo, diğeri de natgeo wild. şahane belgesel oluyor onlarda.
şimdi kablo tv olunca natgeo wild çekmiyor ama discovery çekiyor.

diğer kanallarda dram dizileri, kadın programları ve bol bol reklam oluyor.
belgesel izlemeyeceğiz diye onları mı izliyelim...
Sosyal ağlarda paylaş

aksine belgesel kanallari cok kotu, sadece arada guzel seyler cikabiliyor.

neymis efendim 2haftada araba yapcaz, nasi belgesel lan bu? yok mike babasina kizdi atarlandi babasi cam pencere indirdi araya girdiler vs vs

onu begenmediysen kopeklerle muhabbet eden adam var, her saat her dakka hemde, yok mario ile artik iyi gecinemiyoruz kendi kakasini yiyor saga sola saldiriyor, bilmemne
aman ne guzel belgesel.

haksizlik etmeyelim arada guzel seyler oluyor, ama gidisat iyi degil.
Sosyal ağlarda paylaş

digiturkte natgeo falan orjinal dilinde mi yoksa türkçe mi ? kablotvye uyuz olmaya başladım da ben.

megayapılar var geçen hangi bölüm olduğunu hatırlamıyorum. bende bi yandan bişeylere bakıyorum netten, kulağımda orda. sivil bir mühendis olan bilmem kim diye bi cümle geçti. noluyo lan dedim. güldüm geçtim. üzüldüm ama sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...