Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tektonik dans

escape

Öne çıkan mesajlar

abi bak şimdi makara falan bi yana cok kısır bi dans falan değil. o hareketler gerçekten geliştirilebilir. o videodaki sadece bi kaç figür. gerçekten cok kral bi dans. ben bunu harbi bi yapan biri tanıyorum. apaçi falan değil herifin babası zengin fransada öğrenmiş ve adamı ağzımız acık izledik.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

abi bak şimdi makara falan bi yana cok kısır bi dans falan değil. o hareketler gerçekten geliştirilebilir. o videodaki sadece bi kaç figür. gerçekten cok kral bi dans. ben bunu harbi bi yapan biri tanıyorum. apaçi falan değil herifin babası zengin fransada öğrenmiş ve adamı ağzımız acık izledik.

fransız apaçilerden yani
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şöyle bişi var, tektonik dans yapanlar hep farklı müzik dinliyorlar, farklı dans yapıyorlar, farklı kişiler yani.
bizdeki apaçiler ise hep aynı müziği dinliyor, tıpatıp aynı görünüyorlar felan.
onlar darkwave, techno felan dinliyor,
bizdekiler rap+arabesk gibi aptal bir şarkı tipi icat etmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

X(X( Quest Crew X(X(
Hurraaa fiyuffffff. D-trix fiyuuu.

Icimdeki funboy disa vurdu rezil olduk. Hastasiyim ben bu adamlarin. Boyle ellerim terliyerek falan izliyorum :)

Adamlara cesitli sacma gorevler verip dans kareografisi cikarmalarini istiyorlar. Assagidaki linkteki vide'nun ilk bolumunde 5 ayri dans turunu tek bir kareografi'de birlestirmelerini istiyorlar. (tektonik, house, waving...)
ikinci bolumunde kendi muziklerini kendi calmalari gerekiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...