Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın sonu

nightshift

Öne çıkan mesajlar

Eski Maya yazıtlarını inceleyen arkeologlar, Maya uygarlığı tarafından kullanılan takvimin 21 Aralık 2012’de bittiğini ve bu tarihte dünya üzerinde yaşamın sona ereceğini öne sürdü. 2012’de gezegene göktaşı çarpacağı, yörüngesinin değişeceği ve iklimlerin insanlığı yokedeceği tahmin ediliyor.
11.11.11 dı en son olmadı sımdı yenı tarıh bu hadı bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

güneş patlamalarıyle ilgili teori de var hatta filminde onu baz almışar.birçok insan marduk'tan ziyade buna inanıyor ve 5. nesil diye üstün bir insan ırkı ortaya çıkacak diyorlar...
Ben de inanıyorum 2012'de ciddi mana da mahvolacağımıza ama bunun sebebi kesinlikle biz olacağız.350 ppm'i

ppm

milyon da bir parçacık demek,CO2 'nin havadaki oranı.

geçtik mi bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de doç ya da prof tam hatırlamıyorum şimdi, bir nevi elektroliz methoduyla havaya salınan karbondioksit oranını 0'a indirgeyen bir alet yapmışlar. Bir nevi elektroliz metoduyla çalışıyor. Cidden çalışıyor da. Bir CO2 tüpünü makineye bağladılar, makinenin dışarıya verdiği hava sadece O2 idi. Ölçüm cihazıyla saptadılar. Garip bir cihaz ve prototipi de 100% çalışıyor. Sanırım bu işe yarayabilir CO2 salınımı açısından...

İşin geri kalanını bırakalım dünya fotosentezle halletsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...