Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GERGE's Hangover Cure

GERGE

Öne çıkan mesajlar

valla baş ağrısını powerade, sprite, coca-cola vs ile geçirebiliyorum ama midem bulanıyorsa önceki geceden. ne yaparsam yapayım geçmiyor.

ekmek denedim ı ıh, yoğurt denedim ı ıh, sade makarna denedim ı ıh, soda denedim ı ıh, ilaç denedim ı ıh, alka-seltzer denedim ı ıh... yok mide bulantısı geçmiyor anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kotuysen sabah biraz daha icicen. Rengin keyfin yerine gelene kadar icecen.
Yasal Uyari! Ne yaparsaniz yapin sunu icmeyin!:

Ben ettim siz etmeyin! Ispirt diyor Ruslar buna. Sanirim bilgigimiz ispirtoyu iciyorlar. %95 alkol.
En kotu yan etkisi su ictiginiz zaman yine sarhos oluyorsunuz. Sabaha acayip kotuydum ve 4 gun sarhos gezdim.
Zaten hayvan gibi vodka icmistik. Sonra ben kivama gelince bunu cikarmislar. Sonrasini hatirlamiyorum. Hanimin anlattigina gore - En cok ben icerim uleenn. diye Ruslara kafa tutmusum. Ne kadar devam ettiysem artik beni eve getirmisler somra.

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

valla baş ağrısını powerade, sprite, coca-cola vs ile geçirebiliyorum ama midem bulanıyorsa önceki geceden. ne yaparsam yapayım geçmiyor.

ekmek denedim ı ıh, yoğurt denedim ı ıh, sade makarna denedim ı ıh, soda denedim ı ıh, ilaç denedim ı ıh, alka-seltzer denedim ı ıh... yok mide bulantısı geçmiyor anasını satayım.

2 bira iç, geçer
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hunty said:

Kotuysen sabah biraz daha icicen. Rengin keyfin yerine gelene kadar icecen.
Yasal Uyari! Ne yaparsaniz yapin sunu icmeyin!:

Ben ettim siz etmeyin! Ispirt diyor Ruslar buna. Sanirim bilgigimiz ispirtoyu iciyorlar. %95 alkol.
En kotu yan etkisi su ictiginiz zaman yine sarhos oluyorsunuz. Sabaha acayip kotuydum ve 4 gun sarhos gezdim.
Zaten hayvan gibi vodka icmistik. Sonra ben kivama gelince bunu cikarmislar. Sonrasini hatirlamiyorum. Hanimin anlattigina gore - En cok ben icerim uleenn. diye Ruslara kafa tutmusum. Ne kadar devam ettiysem artik beni eve getirmisler somra.

hocam sen napıosn ya))muzlu sutu alkol cure u diyekakalamanın yerineyapılcak en basit ve önemli şeyler alkolun cure u ztn adı ustunde alca seltzer ama onu uyanınca icmiceksin cnku uyanınca ztn alkolu işemiş oluosn ve kana karısmıs oluo en güzeli geceden eve dönünce alkolluyken uyumadan önce çakiosunuz alca seltzeri ve 1 bardak su alıyorsunuz yatagın koşesine ve sonra bi güzel uyuyorsunuz. uykuyu iyi alcaksınız ki vucud dinlensin minimum 6-7 saat. sonrada uyanır uyanmaz o suyu bi güzel içiyorsunuz. eğer bas agrısı fln varsa da Advil aliosunuz eczaneden 1 adet çakıyorsunuz 20dk sonra ne baş ağrısı kalıo ne göt agrısı. dedigim gibi herzaman bi hangover supplement alın alca seltzer ve advil atın odanın bi köşesinde dursun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...