Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kantini boykot eden liselilere okul bahçesinde polis şiddeti

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Aket-Atum said:

Turkceplease said:

abi ben burda polis şakşakçılığı yapmıyorum polis biber gazından komalık olmuş birisiyim bende.Gençlerin okuldakı kızlara hava atmak içni bile polisle çatışmak isteyeceğini az çok biliyoruz.vede Milliyet gazetesinin objektif olmayan direkt olarak polisi kaka yapmaya çalışmasıda ayrı bir konu.

FF açık demek ki

AHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

Rewendor
Olayın içi değil artık çoluk çocuğun eline taş alıp birşeyler alıp ha babam polis(devlet görevlisine) birşeyler atma onlarla çatışma olayına karşıyım.

Duyanda sanki polisle çatışmaya girdiler sanacak.Ortada esas görevi öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak olan bi kurum var.Bu kurum yıllar içinde yozlaşmış kazanç kapısı olmuş.Bunu protesto edenlere dayak atılmış.Sen daha neyin tartışmasını yapıyorsun.Dense dense çocuklara "helal olsun" denir bence
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ülkede isteyen istediğini protesto edebilir, kimse işini iyi yapamayan eksik insanların saçmalıklarını beğenip desteklemek zorunda değil, zira eğer fiyatlar yüksekse öğrencilerin bunu protesto ve boykot etmek en doğal hakkı!

Haberde yazılanlar ne kadar doğru/tam, bilmiyorum ama eğer olayda sırf boykota protestoya "yemek satmayı bahane ederek" polis çağırma varsa okul yönetimi saçmalamış!

Eğer olayda 2-3 mal çocuğun hatası yanlış abartı davranışı varsa o 2-3 öğrenci saçmalamış ve haksız.

Sonuç olarak genele bakarsak eğer fiyatlar yüksekse öğrenciler o kantinden alışveriş yapmamakta haklılar, sonuna kadar da devam etmeleri zekayla bağdaşır.
Sosyal ağlarda paylaş

Haber vahimdi yine de, ben müdürün kameraya parmak sallayıp "nanızıvradınızı" tadında dudak oynatmasına güldüm lan sdf, adam bildiğin gaza gelmiş.

Bide kamerayı gören liselilerden biri heyecanla konuşurken "biz liseliyiz özgürüz lölölö" dedi, liseliyiz demesi çok komik geldi.

Bide eğer çocukların söyledikleri fiyatlar doğruysa oha, 4 liraya yakın diyor bi tost bi içecek için. İnsafsız şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...