Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayatımda ilk defa..

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

hava yağmurlu olduu zaman direk geç kalıyolar zaten onları saymıyorum =)
dedim kardişşş geç kaldın biliosun dimi biliyorum abi benzin bitti ondan geç kaldım fln dedi. neyse yapacak bişi yok 30 dk yı geçti dedim, bi tip tip baktı, sana bi sıkıntısı olmuyo nasılsa dimi dedim, yok yok bana bi sıkıntısı olmuyo da benzin bittiğini sölemediydim dedi, ii söleme şimdide o zaman dedim =)
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

ama hacı sorucaklar adama belki de bağıracaklar; neden geç kaldın napıyodun? falan filan...

altimda honda fln vardi da ben mi basmadim dicek.. :D verdinz tartartar motorlardan gitmio dicek :D
haa bide 2. 3. 10. gec götrmeden sonra isten bu bahaneyle atılırsa.. sanirim kampanyadaki o madde ile dava acıp kazanabilir bile :D
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

pizzayı geç getiren adam muhtemelen aylarca aradığı işini pizzanı bikaç dakika geç getirdiği için kaybetti, hasta annesine ilaç almak için kullandığı maaşından da mahrum kaldı, küçük kardeşi de artık her sabah sütünü içmeden çıkıcak evden..

afiyet olsun

need more drama 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

hava yağmurlu olduu zaman direk geç kalıyolar zaten onları saymıyorum =)
dedim kardişşş geç kaldın biliosun dimi biliyorum abi benzin bitti ondan geç kaldım fln dedi. neyse yapacak bişi yok 30 dk yı geçti dedim, bi tip tip baktı, sana bi sıkıntısı olmuyo nasılsa dimi dedim, yok yok bana bi sıkıntısı olmuyo da benzin bittiğini sölemediydim dedi, ii söleme şimdide o zaman dedim =)

sevimli gaddar falan mısın? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

pizzayı geç getiren adam muhtemelen aylarca aradığı işini pizzanı bikaç dakika geç getirdiği için kaybetti, hasta annesine ilaç almak için kullandığı maaşından da mahrum kaldı, küçük kardeşi de artık her sabah sütünü içmeden çıkıcak evden..

afiyet olsun

ahuahuah bugün tam bu aileden bi taksici ile karşılaştım.. adam ağlak tipi ve buğulu gözleri ile arabayı sürüyor ama hiçbişi demiyordu..

havalar soğuyacak mıymışi? hiç kış yapmadı bu sene huh? dedim
adam olağan da ağlak bi ses tonu ile eğğvehht diyiverdi.

bi daha da bişi demedim, ağlar diye korktum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...