Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ClanBase Milli Turnuvası kaçırmayın beyler

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Gerginliğe gerek yok.Ben arkadaşa özelden durumu iza ettim.Sorunu çözdük.

Samimi olarak benim görevime talip çıkarsa ilk önce geniş bir yurtdışı çevresi kurması gerekiyor.Ben 100 yıl yapmıcam bu işi.Elbet başkaları geçmesi gerekecek.Samimi olan arkadaşlar olursa az cok anlatırım işlerin nasıl yürüdüğü yada kimlerle muhatap olması gerektiği,yurt dışından kimler işini görebileceği yada yardımcı olacağı şeklinde.Ben 3-4 yıllık bir süreçten sonra yurt dışında belli bir çevreye sahip oldum.O çevreyi kurmadanda iş döndürmeniz imkansız oluyor.Bunun içinde gerektiğinde görevi devrediriz.Panik yok,dinazor olmayı sevmem.Vakti gelince 'oyunu ve bu görevi sevicek' bir arkadaşa teslim ederim.Az çok tanıdıysa bu sc2 camiası beni, parselci bir tip olmadığımı bilir.

Clanbase her oyunda böyle bir orgnizasyon yapcağı zmaan.Böyle bir sistem uyguluyor.SC2 tayfasıda buna karşı.Yukarda bi uzun yazı yazdım orada belirtiyorum detaylıca durumu.
Sosyal ağlarda paylaş

tartışmalar ilginç geldi bi okudum baktım ama sitenizde şöyle bişey dikkatimi çekti;

Female Gaming Manager;

Böyle bi pozisyon var yönetimde. Çok anlam veremedim cinsiyet belirtilmesine. Aynı şekilde Counter Strike: Female diye de bişey gördüm. Cidden nedir bunlar meraktan soruyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Gimli said:

tartışmalar ilginç geldi bi okudum baktım ama sitenizde şöyle bişey dikkatimi çekti;

Female Gaming Manager;

Böyle bi pozisyon var yönetimde. Çok anlam veremedim cinsiyet belirtilmesine. Aynı şekilde Counter Strike: Female diye de bişey gördüm. Cidden nedir bunlar meraktan soruyorum?

iste kız kaldırıolar sitenin amacı o
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
TD)Pentagram said:

Gerginliğe gerek yok.Ben arkadaşa özelden durumu iza ettim.Sorunu çözdük.

Samimi olarak benim görevime talip çıkarsa ilk önce geniş bir yurtdışı çevresi kurması gerekiyor.Ben 100 yıl yapmıcam bu işi.Elbet başkaları geçmesi gerekecek.Samimi olan arkadaşlar olursa az cok anlatırım işlerin nasıl yürüdüğü yada kimlerle muhatap olması gerektiği,yurt dışından kimler işini görebileceği yada yardımcı olacağı şeklinde.Ben 3-4 yıllık bir süreçten sonra yurt dışında belli bir çevreye sahip oldum.O çevreyi kurmadanda iş döndürmeniz imkansız oluyor.Bunun içinde gerektiğinde görevi devrediriz.Panik yok,dinazor olmayı sevmem.Vakti gelince 'oyunu ve bu görevi sevicek' bir arkadaşa teslim ederim.Az çok tanıdıysa bu sc2 camiası beni, parselci bir tip olmadığımı bilir.

Clanbase her oyunda böyle bir orgnizasyon yapcağı zmaan.Böyle bir sistem uyguluyor.SC2 tayfasıda buna karşı.Yukarda bi uzun yazı yazdım orada belirtiyorum detaylıca durumu.

bu konularda pek bilgili değilim, ama işini iyi yaptığın belli. yine de doubtful reyis'i de çırak olarak al yanına, şimdiden yetiştirmeye başla :)
( yanlış bi' şey söylediysem falan şimdiden özür dilerim. meseleyi bilmiyorum sonuçta sadece öneri. )
Sosyal ağlarda paylaş

doubtful said:

TD)Pentagram said:

http://sc2millitakimi.com/2011/01/21/milli-takim-clanbase-nationcup-elemesinde/

Takımdan sadece
Neşet � Ille� Batmaz
isimli arkadaşı duymamıştım, kendisi pati'de var da nick mi değişik yoksa takımımızın gizli silahı mı?

Kendisi Broodwarda Bisu nun clanı [Shield] de oynamıştır.Broodwarda baya tanınan bir türk.Almanyadan.mondragon,sen gibi daha nice oyuncuyu yenecek gücte bir oyuncu idi.Zerg olarak bu kez bu arkadaşa şans verelim istedik.Zaten bu clanbase cup sc acısından pek kaliteli değil.Kadrouda bu yüzden bu kadar revizyonla giriyoruz bu organizasyona.

Dattebayo

İlgili arkadaşın bana şahsen başvurusu olmadı.Böyle bir talepi olması halinde tabiki değerlendirirz.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

Kendisi Broodwarda Bisu nun clanı [Shield] de oynamıştır.Broodwarda baya tanınan bir türk.Almanyadan.mondragon,sen gibi daha nice oyuncuyu yenecek gücte bir oyuncu idi.Zerg olarak bu kez bu arkadaşa şans verelim istedik.Zaten bu clanbase cup sc acısından pek kaliteli değil.Kadrouda bu yüzden bu kadar revizyonla giriyoruz bu organizasyona.

Dattebayo

İlgili arkadaşın bana şahsen başvurusu olmadı.Böyle bir talepi olması halinde tabiki değerlendirirz.

Çok etkileyici bir geçmişi varmış arkadaşın, kendisi tur-1'e filan girer mi? Onunda bir kaç maçını izlemek, tanışmak isteriz. İstanbul'da oturuyorsa Adeks'teki offline turnuvaya katılsaydı keşke.

Not: Bakma sen datte'ye. Datta dotti ditto. :)
Sosyal ağlarda paylaş

izletiriz bir akşam sizlere.zvz de kimseye maç vermiyordu.bw dede milli takımdaydı zaten.Kaptanlık konusunda gerçekten istekliysen konuşalım konuyu.

yeni oyuncu bakmak için 1e1 oynatmaya çalışıyorum milleti bizim çocuklarla. heralde tanımadıklarından beni ' 2w2 oynucam ladderde ben yaa' ' yok istemez ' gibi cevaplar veriyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

izletiriz bir akşam sizlere.zvz de kimseye maç vermiyordu.bw dede milli takımdaydı zaten.Kaptanlık konusunda gerçekten istekliysen konuşalım konuyu.

İnsanlar bilmediğinden kolay geliyor söylemesi, kaptanlığın yanından geçmek gibi bir niyetim bile yok. Zor işler bunlar. Sana kolay gelsin, en fazla bi'şey olur da ucundan tutarız o olur. Yoksa aşar beni kaptanlık filan.

TD)Pentagram said:

yeni oyuncu bakmak için 1e1 oynatmaya çalışıyorum milleti bizim çocuklarla. heralde tanımadıklarından beni ' 2w2 oynucam ladderde ben yaa' ' yok istemez ' gibi cevaplar veriyorlar :)

Benim tur-1 'de lightning ve yvz gözüme çarptı ilk bakışta. Gelecek vaadediyorlar.
Bi'de whoewer var, şimdilik yaşı küçük ama ileride kaptan olur o. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...