Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aort yırtılması.

huun

Öne çıkan mesajlar

Sağolun. Gövdenin ortasındaki kalın iz mide atardamar ve kısmen göğüs ameliyatı izi. Acil müdahale olduğu için öyle ecüş bücüş bi iz, zamanla hafifliyor izler ama kalıcı takibi. (bıçakla yaralanmadan dolayı mide 1x atardamar 1x göğüs 1x olaraktan toplam 3 darbe) Sırta uzanan ise Aort atar damar ameliyatı sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

aQuelleris said:

Sağolun. Gövdenin ortasındaki kalın iz mide atardamar ve kısmen göğüs ameliyatı izi. Acil müdahale olduğu için öyle ecüş bücüş bi iz, zamanla hafifliyor izler ama kalıcı takibi. (bıçakla yaralanmadan dolayı mide 1x atardamar 1x göğüs 1x olaraktan toplam 3 darbe) Sırta uzanan ise Aort atar damar ameliyatı sadece.

oha nasi bicakla yaralandin yau?
kavga flan mi?

buyuk gecmis olsun bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

elikanliadam said:
Bu genişleme bazen bir kola şişesi kadar yani 10 mm'ye kadar çıkabilir.

takıldığım nokta şu nası bi kola şişesi abi bu çapı 10 mm sdfjh

ama sonradan düzeltmemi yapmışım okusana arkadaşım..orda mm yazdıklarım cm olcak sonradan farkettim ben de :D

ayrıca geçmiş olsun arkadaş zor ameliyat
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun tekrardan. Gece beyoğlunda saçma sapan bi olay yüzünden tartışma ile başladı, derken bataryası bitmiş laptop gibi sistem kendini kapattı. Şaka bi yanada düşmanım başına gelsin istemem. Yanında bıçak taşıyan insanları anlamıyorum adam potansiyel katil :S

Bende yanımda çok bıçak taşıdım ama 30 cm'lik chef knife idi, mutfakta kullanıyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...