Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assault frigateler ve Interceptorlar?!

dreampowder

Öne çıkan mesajlar

selam, buradaki deneyimli oyunculara sorayım dedim sizce yeni çıkan assault frigateler gerek pvp gerekse npc açısından iyimidir sizce? bir interceptora karşı assaultun şansı nedir??
(yada cruiser, bs,.) assault almak için çalışmak mantıklımı sizce?? yada gemiye para harcamak? 0.0da npc avlanırmı bunlarla? :P

son olarak bomber frigateler çıkacakmış sanırı ilerde (markette bomb diye aratınca bombaları görebiliyosunuz) bu konuda bilginiz varmıdır?
çok soru sordum ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

esasen mantık olarak hiçbir geminin teketekte battleship sınıfı gemilerle aşık atamaması gerek, hücumbotla savaş gemisi batırılır mı diye düşünmeden edemiyor insan.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında benim görüşüme göre çokta mantıksız olmaz..
buna örnek vermek gerekirse starwarsta koca death starı (adı böylemiydi tam hatırlamıyorum) birkaç tane xwing yoketti..
yada daha gerçekçi bir yaklaşımla 2. dünya savaşında "pt boat" lar birçok büyük gemi batırdı. bence en azından 2-3 lü bir assault/inter takımının bir bs yi alması gerekir. tabi benim fikrim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ben de onu soracaktim ?
Anatajları nelerdir dezavantajlari nelerdir ?
ha birde ikinci soru Cloaking işe yarar bir şey mi yani görünmeden yaklaşabiliyormusun ?
ve görünmeden saldirabiliyormusun ?
yoksa ateş anında görünür mü oluyorsun.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 26 Ağustos 2004 20:13 tarihinde demiş ki:
Cloaking yapabildiğin gemiler, cloaking dışında başka bişey yapamıyorlar .)

ne işe yarar ki o zaman bu cloaking ?[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreampowder, 26 Ağustos 2004 17:15 tarihinde demiş ki:
aslında benim görüşüme göre çokta mantıksız olmaz..
buna örnek vermek gerekirse starwarsta koca death starı (adı böylemiydi tam hatırlamıyorum) birkaç tane xwing yoketti..

filmlere bakarsan tabancayla tır patlatmak da mümkün.. :)

said:
yada daha gerçekçi bir yaklaşımla 2. dünya savaşında "pt boat" lar birçok büyük gemi batırdı. bence en azından 2-3 lü bir assault/inter takımının bir bs yi alması gerekir. tabi benim fikrim bu.

teketekte bir savaş gemisinin gücüyle aşık atabilen suüstü gemileri yok benim bildiğim, zira bunlar zaten en yüksek ateş gücü ve savunmaya sahip gemiler. ancak uçak gemilerinden kalkan uçaklar ya da tespiti zor denizaltılar teketekte kapışabilir.. ha ama birkaç tanesi birden saldırır o başka.. (en az 3-4 tane falan)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

bide Death Star'a saldırmaya 3 Squadron X Wing ve 2 Squadron Y Wing gitti. Her Squadron 5 gemiden oluşuyordu... siz hesaplayın. Tabi bunlardan sadece 2 X, ve 2 Y wingin geri dönmesi ayrı bir durumdur.[signature][hline]Captain of Many Ships Including:
Apocalypse Class "Anjelique"
Thorax Class "Eve Radio"
Thorax Class "Dregojah"
Bestower Class "Balina VI"
Sosyal ağlarda paylaş

Cloaking ne işe yarar demeyin harika oluyor. Toplu halde 0.0'larda gezerken önden birini yollayıp kolaçan ettiriyorsunuz, pusuya düşmüyorsunuz. Ben çok yararlandım mesela: Don gelmeyin burası çok tehlikeli demişti bende gidip patlaşmıştım BlackBird'üm ile :)[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...