Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

İlkini de öm gönderdim herhalde axe?

axedice said:

Melee silahlar ile denemedim ama büyülerde "LR" olarak dual caste atadığın büyülerden yalnızca biri geliyor favoritesdan seçtiğinde. Bi elimle heal atıp öbürüyle ışık açıyorum yusuf yusuf gianttan kaçarken, saçma oluyor tabi.

Ben dw spell için tuş atıyorum. 5 firebolt ise, bir 5 sol firebolt, bir kere daha basınca R fb yani dw fb oluyor, sonra ilk bastığın büyü yine sol el vsvs
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

ben bu arada daggerfall ve morrowindi oynamama ragmen hikayelerini falan hic hatirlamiyorum... var miydi relevant bisi?

doğrudan değil de arada referanslar oluyor tarihi, özellikle bilmeyi gerektiren birşey yok.

bugünün steam statları: :)

Players Hours
94,076 287,411 The Elder Scrolls V: Skyrim
26,811 86,832 Call of Duty Modern Warfare 3 - Multiplayer
21,854 67,934 Counter-Strike
19,610 62,866 Football Manager 2012
17,588 45,216 Team Fortress 2
15,639 53,677 Counter-Strike: Source
12,478 38,277 Call of Duty Modern Warfare 3
7,477 22,333 Sid Meier's Civilization V
4,716 18,372 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer
4,157 11,448 DC Universe Online
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bari biraz kurcalayınca gölgeleri de kapadım sonunda, lowun altı olmuyordu options kısmında oda iğrenç oluyor malum :p baya iyi oldu gibin odunlarda falan bi garip pikselli dalgalanma oluyordu arada, oda gitti :)

cell buffer kısmını da şöyle yaptım, general kısmında,

uInterior Cell Buffer=16
uExterior Cell Buffer=102
iPreloadSizeLimit=104857600
bPreemptivelyUnloadCells=0
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
upgradeleyince orc silahları dorf silahlarından iyi

az iyi ama iyi

Cıks bende değil. Flawless dorf hammer 44, flawless orc hammer 42. Ama orc armorları dorf armorlarından daha iyi. Hatta wikiden baktım bütün orc weaponları dorf weaponlarına göre 1 puan geriden geliyor. Arada 20 skill var, bi yanlışlık var o işte.

Evet dreag ilki sadece pm gelmiş. Dediğin gibi yaptım oldu sağol. En azından yusuf yusuf anlarda alakasız büyüler atmam sağa sola heh. Gerçi pause potion gibi bi saçmalık varken combatta heal atmaya gerek bile yok da, biz infinity oyunlarında pause potiona kızarken 2011 senesinde aynı yetersizliği sömürmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

O senin damage skilline göre da scalelanıyordur. 1 handin kaç, 1 hand damage a kaç perk verdin? Benim 2 hand daha 1 puanda mesela.

Bide 2nci lvlda nasıl ejderha kesiyorsunuz? Ben ilk ejderhayı gördüğümde lvl5 ya da 6ydım, yanımda 3 khajit 4 insan 1 dark elf ordusu vardı. Damage bile veremedim resmen adamlar kesti. Hiç mi side quest yapmıyorsunuz anlamadım ki ahah. Daha whiterundan çıkamadım lvl16yım. Bitmiyor sidequestler.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

BS olup, upgrade edince Dorf Warhammer 60 damage'e falan çıkıyor :p

Yanında (Epic) yazıyor bi de, ama hiç flawless silah craft etmedim?

Epic diyorsa flawlessın üstüdür işte gangren, mesela benim BS hala 60. Tahminimce her 10 skillde bir yeni bi upgrade adı geliyor ve upgradelerin damage/armor bonusları artıyor, işte 40ta bişeydi 50de superior oldu 60da flawless. 70te AWSUM olur falan.
Sosyal ağlarda paylaş

2h gidiyorum ben, 70 oldu sanırım, o yüzden olabilir, Epic Ebony WH var, 80 damagelı, Epic'e upgrade etmeden workbench'te 60'dı damage'ı.

Ben daha hiç companion almadım yanıma. Solo gidiyorum, patır patır iniyor dragonlar Berzerker Rage ile, en son Blood Dragon'a 3-4 power attackla tecavüz ettim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Sidequestler wow gibi değil tabi 10 bandit öldür derilerini yüz vs, ama başarıdan kastına bakar. Rehine kurtarmak için bandit mekanına gir bütün banditleri kes kurtar. Çalınan aile yadigarını bulmak için bandit mekanına gir bütün banditleri kes bul. Eski bi artifacti bulmak için undead mekanına gir bütün undeadleri kes bul.

Ha tabi hepsinin sonunda bi tane boss var onu atlamayalım. Boss diyince gözünüz korkmasın, normal yaratıklar atıyorum lvl10sa bu lvl15 geliyor.

edit : Dragon Age'le (umarım ilkidir bahsettiğin ve beğendiğin) çoook alakasız bi oyun. O parti tabanlı izometrik bi rpg, bu tek kişiyi yönettiğin fps. Tek ortak noktaları ikisinde de büyü var kılıç var falan.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bide 2nci lvlda nasıl ejderha kesiyorsunuz? Ben ilk ejderhayı gördüğümde lvl5 ya da 6ydım, yanımda 3 khajit 4 insan 1 dark elf ordusu vardı. Damage bile veremedim resmen adamlar kesti. Hiç mi side quest yapmıyorsunuz anlamadım ki ahah. Daha whiterundan çıkamadım lvl16yım. Bitmiyor sidequestler.

Bende anlamıyorum ki valla. Sırf 3. main questi yaparken level 5-6 oldum ben. Adamlar gelip ben level 3ken oyunu bitirdim diyor ._.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Oyunun en önemli sorunu sorucam şimdi çok önemli benim için, enchanting denen olaya yeni başladım ve 17 level skili. Bunu 70 yapmam lazım. Nasıl yapabilirim? Sadece büyülü eşyaları kırarak mı artıyor. Oyun başından beri topladığım büyülü eşya 20-30 filandır en fazla 15-20 level yükseltir gerisini nasıl yapıcam? Smithingdeki iron dagger gibi bir yolu var mı?

disenchant edip enchant ediceksin itemleri. kitaplarida var tabiiki.

ayrica iki tane enchanting traineri var

Sergius Turrianus college of winterhold expert trainer

hamal of markath master trainer.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun sonu ile ilgili soru

Alduin'i kesen var mı oyun bitiyor mu kesmek istemedim loadlayıp diğer questlere döndüm oyun biticek diye korkumdan...

Birde lvl20 civarı mage'im,dönüp rogue veya warriora çevirsem mi diye düşünüyorum bilemedim...

Ha oyunu sevmeyen arkadaşlara ufak bi tavsiye, oynadığınız şey oyun zevk almaya çalışın,abuse bulup lvl100 olunca eğlenmiyorsunuz, glitch bulsam da kullanmamaya çalışırım ben bu tarz oyunlarda emin olun daha fazla keyif alırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...