Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya quest giverlar ölebiliyomu? rastlayan yada bigisi olan varmı?

en son high hothgar ın altındaki köyde bana doğru koşa koşa gelen bi kadın vardı, bir anda bi frost dragon çıkageldi ve kaptı götürdü kadını tam önümden, tahmin ediyorum bi derdi vardı

eğer ölüyosa çok kötü bissürü köylü öldü dragon kapışmalarında,arasında quest veren tiplerde vardır muhtemelen, nası köylüyse zaten onlarda dragon görünce kaçacaklarına tekme tokat dalıyolar, nord adetimidir nedir lol
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

Konsolda 1 saat kadar oynadım. Ama silahtan büyüye, büyüden silaha geçmek için kısa yol yok mu bunda ?

Potion basmak için bile menuye girmek gerekiyor. Cok bayar oyle.

kontroller

favorilere ekleyip ordan seçebilirsin pot vs. pc'de hotkey şansı var, konsolda şansına küs durumu sanırım. :p
SenariouS said:

ya bunu bide dual wield için denesene bende olmuyor bug falan mı var

sol ele özel silah hotkey şansı yok bildiğim.
Sosyal ağlarda paylaş

spell blade oynuyorum, uiden memnuniyetsizim, tabla potumu icip sag eldeki buyuyu degistiriyorum surekli. birde dialog kurarken yanlis dialoglar seciliyor, xbox controlleri bagliyasim geldi, ki baglansa daha iyi oynanir eminim.

PC optimizasyonu kotu, ne ui yapabilmisler pcler icin nede grafik.

ama onun disinda guzel kendini oynatan bir oyun oturdummu basindan kalkamiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

easyde oyniosan no problemde o dps kurtarmiyor kesinlikle, stam agirlikli takilman lazim bide heavy armor kafadan yalan ki mmo diil bu, tank yok aggro tutan

Masquerade said:

aaaa kikikiki

EKRAN KARTINI SÖKCEM YARIN VİZE VAR 200 SAYFA KİTAB AÇMADIM

aaaa kikiikiki

abi 200 sayfa iyimis gene, 550 sayfa kitabin tamamindan vizem var ve hoca 3 dersmi ne isledi donem basindan beri...
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

yardırın hardkor rol yapicilar!

no health regen
no kill moves

tablayinca oyun durmasini iptal eden bir mod da lazim ehue.

dark souls da alismisim oyunun durmamasina cok kolay ve tembel isi olmus gfgf.

mesela normal ayarda oynuyorum, health regen öyle pat diye dolmuyor. gayet ayarında olmuş bence. her encounter arasında full health'e çıkmıyorsun bir anda.
kritik durumlarda yine health potion abanıyorsun felan ama her out of combat'ta paso health potion abanmak zorunda kalmak anlamsız.
bi mw gibi değil mesela bu sistem. iki adım yana çekilince hooop diye health dolmuyor.
bi de alakasız yerlerde drop damage felan alabiliyorsun oyunda mesela. her seferinde bir health potion daha harcamak küfür gibi olur herhalde.

kill moves da öyle. bence oyuna tat katan bir unsur. şu "hardcore"cular merak ediyorum baldur's gate'de gibi oyunlarda ya da masaüstü oynarken critical hit zarı gelip tutarsa, "hayır dm saymıyorum, critical hit atmamış gibi kabul et" felan mı diyorlar :P

tablayınca oyun durmasının iptalını istemek işe beni çok şaşırttı.
şöyle işkence gibi ui'de tablayıp büyü/item seçmekle uğraşırken bir yandan da oyunun devam ettiğini düşünemiyorum.
allah sabır versin öyle oynayacaklara...
Sosyal ağlarda paylaş

ya çok sıkıntılıyım şu soul gem meselesinde, grand soullar girmiyo darkstara veya bilemiyorum
black soul gemlere sokabildim sadece mesela forswornlar var reiksteadin oralarda onlar grand soul direk, hagraven bile common soul mesela şunların bi tablosu lazım acil yea 55 enchanting oldu tam istediğim tadı alamadım hala
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyun baya baya olmuş. vizelerin başlaması ve benim ilk vizemin bir hafta sonra olması da cuk diye oturdu yani.

çok pis dev trollüyorum, ilk karşılaşmamızın hıncını çıkarmak için evrendeki tüm devleri ortadan kaldırmayı kendime görev edindim. hangover görevi de müthiş olmuş, kafa patlatanların yüreğine sağlık. o asa kaç kere popomu kurtardı belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...