Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

AYI GIBI OYNUYORUM.
eheueheu

Benim verecegeim tek eksi not UI.

Onun disinda opup basima koyarim bu kadar rezil oyunlarin ciktigi donemde open worlde bu kadar atmosfer, artwork, bide content acikcasi kolay degil.

Yani insanlar niye zevk almak varken, negatif herpderplemeye, vakit harciyor ki anlamadim.
Pop mu metal mi diye kavga eden ergenler gibi postlar goruyorum eheueh.

Neyse siz devam, ben medium ayarlarda oynayabildigim makinamda tadini cikarmaya calisim.

Selam ola.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
kitaplar baya iyi, kac oyundur suregelen bazi kitaplarin yaninda 3rd age in sonu ve 4th age de 200 senede olan biten iyi aciklanmis, kitaplara bakmadan "thamos kim? neden nordlar talos a tapma konusunda israrli? (talos = tiebr septim, nordlarla ne alaka filan geyigine girmiyorum bile)

evet henüz fazla kitap okuyamadım ama oblivion ve morrowind'deki aynı rafta 10 tane aynı kitaptan olması olayını düzeltmişler neyse ki, arada merak ettiklerime bakıyorum ama şu tiber septim'in nord olması olayını bir incelemem lazım, morrowind'de imperial olarak görünmüştü. :) (ki tiber septim'in bize görünüp sonra paranın üstündeki resmini farketme olayı oyunculuk hayatımdaki "işte o an"lardan biridir heh)

This Guy Made a Bound Volume of Every Book in The Elder Scrolls IV: Oblivion
courtesy of mono :)

artık skyrim'den iki cilt mi yapar görmek lazım heh
Sosyal ağlarda paylaş

vampir vurur vurmaz vampir olmamanız lazım, basit bir cure disease ile geçer proyphiric hemophilia.

bende daha ciddi bir sorun var, alto wine'lar nedense quest item (quest bulamadım alto wine taşı diyen journal'da) ve inv'deki ne atabiliyorum ne satabiliyorum heh. ölü ağırlık oldular.
Sosyal ağlarda paylaş

vampirler genelde uzaktan drain atıyor gerçi.. yanıma gelen de flawless skyforge steel swordu alıyo kafasına :P.. bide werewolfum hiç vampirism bulaşmadı, ilk deadric questide bitirdim. hayattan bezdirdi dremoralar rahat 10-15 reload yaptım

başta 1 damage ekliyen smithing şimdi 2 ye katlıyor dpsi es geçilmemesi gereken bi skill olmuş.

alt tab yapıncada bi daha başka bi programa alttab yapın terar oyuna yapın, öyle görev yöneticisine moda fln gerek yok.

sam lusty argonian maid 2 nerde ya.
Sosyal ağlarda paylaş

"Şöyle şöyle bir eksik var demek ki bu oyun RPG değil" kafasından az bi çıkın. RPG dediğiniz şey TSE tarafından kıçı başı belirlenmiş ve role play yapmak için bu standartları azami şekilde karşılaması gereken bir tür değil.

Daha önce de söyledim. Aynen paste'liyorum.
said:
Dediğim gibi, minesweeper'da da RPG yaparsın. Burada kritik nokta bir oyunun sana o rolü yapmak için atmosfer ve yan bilgi verip vermemesidir. Masaüstü RP oynarken DM'in de sana hiç bir setting sunmadan hiç bir background yaratmadan 15 saat boyunca "şimdi sağdan troll geldi evet baltanı kaldırdın kafasına girdi crit vurdun ve troll yattı" diye oyun oynatırsa o da role play olmuyor çünkü.

Ben oynarken role play yapabiliyorum. Bunu yaparken de hiç zorlanmıyorum, akıyor. Benim için sorun yok. Ama liseli metalci gibi janr takıntısına girip "şimdi bu grup metal mi abi allaşkına ya" argümanlarına benzer şekilde yaklaşmaktan oyundan zevk alamıyorsunuz. Müzik değil janr dinleme kafasıyla hareket etme misali işte.

Çoğu kişi zaten onun kılı bunun tüyü diye oyuna eleştiri update'i getirirken bak işte adamın kafasına kazan geçiriyormuşsun olamaz böyle şey diye detaycılık yaparken inventory'de eşek kadar yazan favourite butonunu görmekten aciz.
Sosyal ağlarda paylaş

evet hem morrowind hem oblivion'dan geri dönen parçalar var yeni düzenlemeyle, şahane.
LethE said:

sam lusty argonian maid 2 nerde ya.

honningbrew meadery, (whiterun'ın güneydoğusu hemen dışında) ikinci katta rafta. crassius curio gene döktürmüş lol

göz gözü görmezken 7000 basamağı çıkarken red mountain'i hatırladım vay be. 10 yıl geçmiş..
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

vampir vurur vurmaz vampir olmamanız lazım, basit bir cure disease ile geçer proyphiric hemophilia.

bende daha ciddi bir sorun var, alto wine'lar nedense quest item (quest bulamadım alto wine taşı diyen journal'da) ve inv'deki ne atabiliyorum ne satabiliyorum heh. ölü ağırlık oldular.

hangover questinde alıyosun 2 tane onlardır
2. ejderimi kestim ya basit gibiydi yanında yancı olunca heallaya heallaya kesiyosun
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

Sam said:

öyle değilmiş 3 güne iyileşmezsen vampir oluyomuşsun. 3 gün geçmiş (:

abi onun questi olur genelde. oblivionda öyleydi en azından, bi kere denemek için vampir olmuştum. sonra etrafa sora sora vampirlikten kurtulmak için konuşmam gereken elemanı buldum, quest chain açıldı falan. skyrimde de öyledir muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zorlanıyorum Adepte thief oynuyorum,Sneak,archery geri kalan one hand ve light armora veriyorum ama armorda ilerlemeeceğim, BS yi açtığımdan beri takır takır kesiyorum ejderha figt biraz gıcık oluyor tek archery ile :P

Bu unusual gem topladım 3 tane nerede okutucağız bunları çözemedim honestly uğraşmadım pati help pls : )

Şehir şehir takılmaya devam mı edelim main quest line 20 saat falan diyorlarmış...Eğlenceli önerileriniz ?

Bu arada 3 tane treasure map buldum,yerlerine bakıcağım bilgi veririm buradan spolu.Şu gemi napalım ? ( no google ! sohbet daha iyi )
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

almayı düşünmüyordum da burayı okudukça alasım geliyor, dual core işlemci 2gb ramle çalışır mı rahat oyun? ekran kartı fena değil.

ram lazım hani, 3gb olsa neyse de. açık şu anda 1200mb sadece oyun. oynatabilir belki.
Nomak said:

Şehir şehir takılmaya devam mı edelim main quest line 20 saat falan diyorlarmış...Eğlenceli önerileriniz ?

imperial legion quest'lerini yapıyorum, bir de etraftan verilenleri filan. geziyorum bir de heh, yürüyorum şehirden şehire morrowind gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...