Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

fallout 3'e elder scrolls'dan hiçbirşey aktarmadılar, herhalde gene sıfırdan yapıyorlardır haklısın.

evet fallout 3'te aylak aylak konuşmadan sokakta gezen npc doluydu, halbuki bütün rpg'lerde sokaklarda yüzlerce insan geziyor kendi dialog ağaçları olan.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne derseniz diyin, adamlar en azindan bir onceki oyundan alip biraz daha gelistiriyorlar. fo3 bosuna oblivion with guns degildi, new vegas daha iyi oldu bunu da new vegas baz alarak yaparlar zaten.

son 2-3 senedir zaten oyle de artik tamamen kabullenmek lazim oyunlar konsollar icin yapiliyor. ui, zorluk seviyesi, kontoller felan bosuna karsilastirma yapmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamıyorum da mesajları. içerik olarak zaten biraz yabancı kalıyorum o ayrı, esas kelimeleri de anlamıyorum.

zaten 9 senedir falan bu forumdayım sam'in mesajlarını hep gördüm ama yıllar yılıdır hiç anlayamadım. hep böyle bilmediğim terimler, kelimeler falan oluyor. hayır bi de ortaokulda baldurs gate'le falan girmiş birisiyim rpg piyasasına. anlamıyorum ama bu kadar yine de şu işlerden:)
Sosyal ağlarda paylaş

sen anlamazsın zaten. :D (bak şimdi...)

yok o değil de, o kadar komplike konuşuyor gibi gelmiyor bana. tabii dos zamanında rpg oynamaya başlamış birisiyim (bard's tale'ler, krynn serileri vs...), ondan da olabilir, bilemiycem.
ancak anlamadığın terimler veya laflar varsa tvtrope ve urbandictionary sitelerinde aramanı tavsiye edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

sen anlamazsın zaten. :D (bak şimdi...)

yok o değil de, o kadar komplike konuşuyor gibi gelmiyor bana. tabii dos zamanında rpg oynamaya başlamış birisiyim (bard's tale'ler, krynn serileri vs...), ondan da olabilir, bilemiycem.
ancak anlamadığın terimler veya laflar varsa tvtrope ve urbandictionary sitelerinde aramanı tavsiye edebilirim.

abi burdan 2. bir kavgaya yelken açmayalım şimdi ama, :D
siyaset tartışır gibi oyun tartışmak bana göre çok reröre.
aslında evet adamlar gerçekten de çok komplike konuşmuyorlar; ama ikisi de birbirinden zeki 2 adam şöyle bir tartışmaya giriyor

(biri skyrim ss koyar)
-arkeyn: LAWL kıçım gibi.
-sam: yaa bırak 36 yıl önceki fallout 2 inv daha fenaydı.
-arkeyn: bilider n'alakası var şimdi? 36 yıl önce yapmış adamlar.
-sam: 36 yıl önce daha güzelini yapamıyorlar mıydı? 36 yıl önce güzeldi diğerleri o yüzden şimdi beenmiyoruz zaten. kıçım gibi işte fallout 2 ekranı!
-arkeyn: ben char ekranına char ekranı kıyasladım sen hala inv dion.
-sam: ASLINDA BEN Bİ SSLE BÜTÜN OYUNU YARGILAMANDAN BAHSEDİYORUM BAŞINDAN BERİ!!1
-arkeyn: ben vaultta büyüdüm
-sam: BOTOSTHAYA LAF SÖYLETMEM

ve ben de okuyunca neden? diyorum. kimse yanlış anlamasın amacım kimseye hakaret değil ama neden? diye sormaktan kendimi alamıyorum napam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...