Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

S-H said:

markath şehrinde ayaklanma çıkarmıştım şehire giremiyordum bir süredir fakat şimdi bir sürü görev beni bu şehire yönlendiriyor nasıl kurtulucam ben bu işten?

bitirdin mi ki ayaklanma questini? bitirdiysen sorun olmaması lazım

işte bitirdim,şehire düşman oldum guardlar şehire sokmuyor.guardları öldüre öldüre jarl'ın yanına kadar geldim fakat o da saldırıyor görev alıp veremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

ben simdi ilk kez oynuycam skyrim i ne modlarını ne updatelerini kullanmak lazım cok guzel oynamak icin. hd res pack olmadan nası oluyo mesela? update yapmak lazım mı? orumcek bocek sevmem onları kaldıran biseyler varmıs nedir nası bulurum? topic 600 sayfa okuyamadım hepsini =)

Ben örümcekleri ayıya çeviren, seslerini ayı sesi yapan ve yürüme seslerini de kaldıran modları kullanıyorum. Normal ayıdan farkları iki ayakları üstünde float eder gibi hareket ediyorlar, animasyonları falan yok.

Böceklerden de korkuyorsan benzer şeyleri chauruslar için yapan bir mod da olması lazım.

Skyrimnexusta arachnophobia ya da spider kelimelerini aratırsan ilgili modlara ulaşırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

Silphatos said:

hep kolaylık hep rahatlık masterda modsuz bitirin lan benim (erkek) gibi

deadly dragons hardcore kurmamış konuşuyor ejderha kestim diye :D

Deadly Dragons baya baya iyi oldu ya, eskiden mamut veya giant rahat alıyordu dragonu hatta at bile öldürebiliyormuş.
Şimdi bütün kasaba dalıyoruz baya bi savaştıktan sonra anca ölüyor heyvan
Ama direk bana dalarsa o da fena oluyor tabii bir sefer löp diye yuttu tek lokmada ısırdı kafamı sonra da kenara attı lol
Sosyal ağlarda paylaş

25 dakka saklan vur saklan vur yapıyosun low levelda, sonra alevin ucu değiyor yada bala bi höp arkana iniyor hem kafayı koparıyor hemde sakız gibi çiğniyor.
2 worlds two da crafting yaptığın için level almıyordun sanırım. ve zibilyon tane çıkıyodu craft eşyaları.

bunda işin gücün iron iron iron dagger sonra bi tane ebony bow
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi sanki Axedice hardcore crpg oyuncusu olduğumu bilmiyor. Ama oyun ilerlemek için crafingi zorunlu tutarsa alırım skilli hile ile. Eğlenme işine ters bence oturup 10-20 saat crafing skilli kasmak single oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...