Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Köprüden geçiyorsun, hemen sola doğru dağa tırmanmaya başlıyor. Kurt çıkıyor bir tane, indiriyorum aşağı, ordan devam ediyorum sola kıvranarak, dağ yamacında ilerde kule var, bu oyun çıkmadan evvel oynanış videolarında da çıktıkları yer işte. Solda ki kulenin altında 2 tane adam var geliyor indiriyor aşağı, güçsüz kalıyorum orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu Skyrim'e aşık oldum cidden ya, yıllar önce ekran kartımla gelen bu da neki dediğim Morrowind'i ilk oynadığım zamana döndüm valla

gmg'nin %50 indirimini bankamın salak sistem arızası yüzünden kaçırınca fıttırdım ama yine de dayanamadım ve %10 indirimli şekilde de olsa aldım dün oyunu(:D

Önce dağınık uzun saçlarına aklar düşmüş bir Stormcloakçı Nord warrioru açtım, ama sonra ilkin Imperialcıların safından oynamam gerektiğini düşünerek kara saçlı kara gözlü bir Imperial okçu thief yarattım, şu an onlan ilerliyorum
(ama gönlüm stormcloaktan yana:D)
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Hiç yetemedim ya.

orası şey ya labirentli dağın tepesinde bir yer var oyunun başında, önünde iki adam dikiliyor içeri girince iki adam daha sohbet ederken görüyorsun baya büyük sayılır orası ve oyuna başlamak için iyi bir yer. ama zor olmaması lazım.

ben thiefle sneak giderek arkadan okladım o iki elemanı içersi falan kolay zaten, hatta örümcek ağlarının içinde bir adam var onu kurtarıyorsun, orası.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...